موفقیت لرستان در کسب رتبه نخست پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸

ایرنا-  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان گفت: استان لرستان رتبه نخست پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ را کسب کرده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، علی محمدی روز جمعه اظهار کرد: براساس گزارش منتشر شده توسط دبیرخانه ملی تبصره ۱۸ کشور، مستقر در معاونت سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، لرستان از مجموع ۱۲ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده به استان از محل تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کشور با پرداخت بیش از ۸۹۰۰ میلیارد ریال معادل ۷۲ درصد منابع اختصاص داده شده، در جایگاه نخست کشور قرار گرفت. 

وی افزود: استان‌های کردستان با پرداخت حدود ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال معادل ۶۳ درصد و یزد با پرداخت حدود ۶ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال معادل ۵۷ درصد از اعتبارات مصوب این محل در رتبه‌های بعدی قرار دارند. 

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان بیان کرد: پرداخت این تسهیلات با هدف کمک به افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار به واحدهای تولیدی دارای حداقل ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی صورت می گیرد که از آبان ماه سال ۱۴۰۲ در دستور کار دولت قرار گرفته و تا پایان شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا