دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان برگزار خواهد شد

دومین دوره طرح کارورزی ملی رایان با هدف حمایت از ارتقای سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت آنها در حل مسائل راهبردی ملی برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت از ارتقای سرآمدان نخبه و استفاده از ظرفیت ایشان در حل مسائل راهبردی ملّی با همکاری نهادهای عمومی و خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات «دومین دوره کاری حرفه‌ای رایان» را برگزار می‌کند.

حوزه تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات و مساله تحول دیجیتال یکی از راهبردی‌ترین ابعاد تحول گرایی است و طرح کارورزی ملی رایان فرصت مناسبی جهت تلاش در راستای حل مسائل و ارتقای کشور در حوزه دیجیتال است.

دومین دوره این طرح،‌دوره ای حرفه‌ای کاری تمام وقت ۱۲ ماهه است. این طرح از مراحل مختلفی تشکیل شده است و برگزیدگان طرح به انجام پروژه‌های راهبردی پیرامون مسائل اصلی توسعه دیجیتال در کشور خواهند پرداخت.

نخبگانی که روحیه تحول خواهی و سابقه کاری حرفه‌ای متناسب با حوزه دیجیتال داشته باشند، پس از طی کردن مراحل ارزیابی، برای حضور در دوره برگزیده می شوند.

براساس اعلام بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان در طول مدت کارورزی و انجام پروژه، علاوه بر تجربه کاری از راهنمایی‌ و مشاوره صاحب‌نظران و خبرگان حوزه دیجیتال در کشور و همچنین مجموعه‌ای از پکیج‌های آموزشی عمومی و تخصصی بهره‌مند می شوند.

پذیرفته شدگان در طول این دوره حقوق اشتغال تمام وقت را دریافت و از سایر مزایا از جمله سابقه بیمه برخوردار می شوند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا