دانش‌بنیان‌های ایرانی به نمایشگاه تجهیزات نفتی چین اعزام خواهند شد

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی در نمایشگاه فناوری و تجهیزات فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین اعزام می‌شوند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، پاویون ایران در بیست‌وسومین نمایشگاه فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین(cippe ۲۰۲۴) طی روزهای ۶ تا ۸ فروردین ماه ۱۴۰۳ برپا و طی آن شرکت‌های دانش بنیان و فناور ایرانی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در آن حضور خواهند داشت.

در نمایشگاه فناوری و تجهیزات نفت و پتروشیمی چین که در محل نمایشگاه بین‌المللی چین واقع در پکن برگزار خواهد شد، شرکت‌های بزرگ فعال در صنایع نفت و پتروشیمی حضور داشته و به عرضه جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود می‌پردازند.

در این نمایشگاه پاویون ایران دایر خواهد شد و ۹ شرکت دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، ضمن عرضه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فناورانه خود، محصولات خود را نیز به نمایش خواهند گذاشت.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در حوزه‌های طراحی، مهندسی و ساخت تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی، طراحی و ساخت تجهیزات جایگاه‌های CNG، ساخت و تولید قطعات نیروگاهی و پتروشیمی و طراحی و ساخت و نصب انواع مبدل‌های حرارتی، مخازن تحت فشار، بویلرهای فایر تیوب فعالیت دارند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا