شبکه سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ایجاد می‌شود

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ایده‌ای را برای ایجاد شبکه سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران ارائه کرده که در حال تکمیل شدن است. در این شبکه، سرمایه‌گذاران می‌توانند سرمایه خود را در زمینه‌های مختلف و در راستای توسعه و تعالی فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و زیست‌بوم فناوری و نوآوری به‌کارگیرند.

 به گزارش گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، علی اسدی، رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در رویداد «فولادی شو» گفت: دانشگاه همواره با مسائل آموزش، تحقیق، جامعه و صنعت روبرو بوده و امروز رگه‌هایی از ارتباط بین دانشگاه و صنعت در حال شکل‌گیری است.

او در ادامه با اشاره به همکاری‌های متعدد با مجموعه یک مجموعه فعال در عرصه فولاد از توسعه فضای فیزیکی خبر داد و افزود: در همکاری با شرکت توسعه پشتیبانی و نوآوری این صنعت، طی یک سال آینده، محیط وسیعی به‌اندازه ۳۰۰۰ مترمربع به فضای زیست‌بوم نوآوری و فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران اضافه می‌شود و در صورت نیاز، در اختیار شرکت‌های دانش‌بنیان قرار خواهد گرفت تا از امکانات این فضا بهره‌مند شوند

 اسدی با یادآوری این نکته که برگزاری رویداد فولادی شو در راستای اجرای طرح تانا (توسعه اکوسیستم نوآوری استان‌ها) است، خاطر‌نشان کرد: تانا یک رویداد چندگانه است و فرصتی برای حضور و فعالیت همه بازیگران اصلی زیست‌بوم کارآفرینی و نوآوری است و پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به عنوان دبیرخانه تانا استان تهران در تلاش است تا این مهم به خوبی اجرا شود.

اسدی از رونمایی شبکه سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران خبر داد و اظهار داشت: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران ایده‌ای را برای ایجاد شبکه سرمایه‌گذاران و سرمایه پذیران ارائه کرده که در حال تکمیل شدن است. در این شبکه، سرمایه‌گذاران می‌توانند سرمایه خود را در زمینه‌های مختلف و در راستای توسعه و تعالی فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و زیست‌بوم فناوری و نوآوری به‌کارگیرند. از طرف دیگر صاحبان ایده و اندیشه که دارای ایده‌های ارزشمند و قابل‌رقابت در مقیاس بین‌المللی هستند و به سرمایه نیاز دارند، می‌تواند از طریق این شبکه حمایت شوند.

او با تأکید بر اینکه ایجاد چنین شبکه سرمایه‌گذاری و سرمایه پذیری در تحولات دنیای امروز بسیار ضروری است، گفت: صنایع مختلف به خصوص فولاد که با موضوعات متنوع از جمله محیط‌زیست، آب و انرژی، کمبود آب، چرخش آب و نیز ضایعات و… مواجه هستند، می‌توانند از مزایای این شبکه و تعاملات آن بهره ببرند.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا