تسهیلات طراحی صنعتی به شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نانو اعطا خواهد شد

صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری نانو و صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت‌هایی که در نمایشگاه نانو ثبت‌نام کرده‌اند و قصد دریافت خدمات از مرکز طراحی صنعتیِ معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهوری را دارند، حمایت‌های ویژه‌ای ارائه می‌دهد.

 به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری نانو به شرکت‌های فعال در حوزه نانو که به دنبال دریافت خدمات از مرکز طراحی صنعتیِ معاونت علمی، فناوری و  اقتصاد دانش‌بنیان رئیس جمهور هستند، تسهیلات ارائه می‌کند. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز از شرکت‌های دانش‌بنیان برای دریافت این خدمات، حمایت می‌کند.

خدمات مرکز طراحی صنعتی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۲که به‌صورت رایگان است، شامل «عارضه‌یابی شرکت‌ها و تدوین برنامه توانمندسازی بصورت رایگان»، «ارائه مشاوره رایگان خدمات طراحی صنعتی برای کمک به تسهیل ورود محصولات به بازار»، «مشاوره رایگان از ثبت طراحی صنعتی و طراحی بسته‌بندی»، «ارائه مشاوره حقوقی مالکیت معنوی طراحی صنعتی بصورت رایگان»، «مشاوره رایگان بابت خدمات ساخت دموی نمایشگاهی» می شود.

برخی خدمات مرکز طراحی صنعتی خدمات که با دریافت هزینه و با حمایت صندوق پژوهش و فناوری نانو و صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می‌شود تشریح شده است.

«خدمات طراحی صنعتی برای کمک به تسهیل ورود محصولات به بازار با حمایت مالی بلاعوض تا سقف ۷۰ میلیون تومان از شرکت‌های دانش‌بنیان (صندوق نوآوری و شکوفایی) و ۶۰ میلیون تومان از شرکت‌های نانویی (صندوق نانو)»ف «حمایت مالی بلاعوض از ثبت طراحی صنعتی و طراحی بسته‌بندی به میزان ۸۰ درصد تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای شرکت‌های دانش‌بنیان و ۶۰ میلیون تومان برای شرکت‌های نانویی»، «خدمات ساخت دموی نمایشگاهی با حمایت مالی بلاعوض تا سقف ۷۰ میلیون تومان از شرکت‌های دانش‌بنیان و ۶۰ میلیون تومان از شرکت‌های نانویی» از جمله این خدمات هستند.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا