اعلام فراخوان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری

فراخوان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری توسط صندوق نوآوری و شکوفایی منتشر شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، بر اساس فراخوان منتشر شده، در این دوره از جایزه مدیریت فناوری و نوآوری، متقاضیان جایزه و ارزیابان در پاییز امسال، دوره‌های آموزشی پرورش ارزیابان و دوره‌های آموزش ترویج جایزه برگزار می‌شود.

متقاضیان جایزه تا ۱۵ آذرماه برای ثبت‌نام مهلت دارند. همچنین آخرین مهلت ارسال اظهارنامه از سوی متقاضیان ۱۵ دی ماه اعلام شده است.

پس از این مرحله، تا هفته آخر دی‌ماه، ارزیابان انتخاب و تیم‌های ارزیابی جایزه تشکیل می‌شوند. نهایی‌سازی نتایج و ارسال گزارش بازخورد نیز فروردین سال ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

در نهایت همایش جایزه و معرفی سازمان‌های برتر هشتمین دوره جایزه مدیریت فناوری و نوآوری در اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با هدف ارائه یک مدل بلوغ برای ارتقاء قابلیت‌های فناوری و نوآوری در سازمان‌ها طراحی شده است تا بتوانند با شناخت چالش‌های خود در هر مرحله، گام‌هایی به‌سوی رقابت‌پذیری پایدار بردارند به عبارتی این مدل در جهت ارزیابی عناصر نظام ملی نوآوری و طراحی اکوسیستم مناسب برای توسعه فناوری و نوآوری درکشور طراحی شده است.

تاکنون هفت دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری در کشور برگزار شده است که طی این هفت دوره، بالغ بر ۳۰۰ سازمان در کشور بر اساس این مدل ارزیابی شده‌اند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا