ثبت‌نام نمایشگاه ایران نانو ۱۴۰۲ آغاز شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

ثبت‌نام چهاردهمین نمایشگاه فناوری‌نانو آغاز شد و شرکت‌ها می‌توانند تا ۵ شهریورماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، ثبت‌نام چهاردهمین نمایشگاه فناوری‌نانو آغاز شده و تا روز ۵ شهریور ماه شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌نانو می‌توانند با مراجعه به سایت نمایشگاه https://nanoexhibition.ir برای ثبت‌نام خود اقدام کنند.

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی فناوری‌نانو از ۱۳ الی ۱۶ آبان ماه ۱۴۰۲ در سالن‌های ملل و خلیج‌فارس برگزار می‌شود و شرکت‌ها می‌توانند ثبت‌نام اولیه خود را انجام دهند. از دهم مردادماه امکان جانمایی به صورت آنلاین برای شرکت‌ها فراهم خواهد بود.

تمامی شرکت‌هایی که دارای گواهی‌نانومقیاس هستند، می‌توانند برای ثبت‌نام در نمایشگاه اقدام کنند، آزمایشگاه‌ها، دانشگاه‌ها، صندوق‌ها و شرکت‌های بازرگانی نیز امکان ثبت‌نام در نمایشگاه را دارا هستند.

یکی از تفاوت‌های این دوره از نمایشگاه، حضور پر رنگ هیات‌های تجاری و شرکت‌های خارجی است. همچنین امکان جانمایی توسط شرکت‌ها براساس میزان فضای مورد نیاز آنها است. در دوره‌های قبلی جانمایی توسط مجری نمایشگاه انجام می‌شد، اما امسال خود شرکت‌ها می‌توانند نسبت به جانمایی بر اساس نیاز خود بصورت آنلاین بر روی سایت نمایشگاه اقدام کنند.

امسال حمایت ویژه از شرکت‌های حوزه نانویی دانش‌بنیان برای حضور مستقل در نمایشگاه توسط صندوق نوآوری و شکوفایی صورت می‌گیرد و از ۷۰ درصد هزینه تا سقف ۳۰ میلیون تومان حمایت مالی برخوردار خواهند بود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا