سمنان رتبه دوم گردش مالی در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان کشور را دارد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: این استان در شاخص گردش مالی حوزه اقتصاد دانش‌بنیان کشور، در رتبه دوم قرار دارد که نشان از توانمندی در این بخش است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از مهر، محمدرضا صادقی بعد از ظهر شنبه در نشست تخصصی با مسئولان صمت استان سمنان به میزبانی استانداری، ضمن اشاره به تحقق رشد اقتصادی بخش تولیدی استان، تاکید کرد: بر اساس ارزیابی شاخص‌ها در حوزه‌های مختلف مانند اشتغال و… خوشبختانه نتیجه ارزیابی‌ها مناسب بوده است.

وی به چالش‌های صمت و تولید نیز اشاره کرد و افزود: در حال حاضر استان سمنان با کمبود نیروی کار مواجه می‌باشد که لازم است با اطلاع رسانی مناسب در شهرها و روستاها این مورد به اطلاع مردم و افرادی که جویای کار هستند، برسد.

معاون اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه گردش مالی در حوزه اقتصاد دانش بنیان در کشور بین شش استان است که استان سمنان در این بخش در رده دوم قرار دارد، تاکید کرد: در حوزه رشد اقتصادی استان سمنان در کشور در رتبه سوم قرار دارد.

صادقی با بیان اینکه لازم است در بخش تجارت خارجی؛ طرح‌های مناسب و مختلف ارائه گردد تا موجب رشد اقتصادی استان گردد، افزود: گشت‌های مشترک تنظیم بازار به صورت منظم و سرزده در تمام شهرستان‌های استان انجام گردد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
مهر
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا