آغاز فعالیت مرکز رشد واحد فناور دانشگاه شیراز

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مدیر نوآوری، فناوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز از آغاز فعالیت مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه به طور رسمی خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایکنا، پس از صدور مجوز فعالیت مرکز رشد دانشگاه شیراز ازسوی شورای گسترش آموزش عالی، فراخوان جذب هسته‌ها و شرکت‌های فناور ازسوی مرکز رشد جامع دانشگاه شیراز منتشر شده است.

سجاد تقوایی، مدیر نوآوری، فناوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز امروز، ۲۷ اسفند در جمع خبرنگاران در راستای توسعه زیست‌بوم نوآوری دانشگاه، با پیگیری‌های مدیریت نوآوری، فناوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز مجوز فعالیت مرکز رشد دانشگاه از سوی شورای گسترش آموزش عالی صادر و فعالیت این مرکز با برگزاری اولین جلسه کمیته تخصصی پذیرش متقاضیان در اسفند به‌صورت رسمی آغاز شد.

وی بیان کرد: مرکز رشد به‌عنوان جزئی از زیست‌بوم نوآوری وظیفۀ ایجاد محیط پرورش و توانمندسازی شرکت‌های نوپای فناور را به عهده دارد. مرکز رشد، خدمات تخصصی و تسهیلات مورد نیاز واحد‌های فناور در دورۀ شکل‌گیری و رشد را فراهم می‌کند.

تقوایی گفت: اولویت استقرار در مرکز رشد دانشگاه شیراز با واحد‌های فناور دانشگاهی و دارای سطح فناوری بالا در حوزه‌های تخصصی و با محوریت اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

مدیر نوآوری، فناوری و کارآفرینی دانشگاه شیراز در پایان گفت: متقاضیان استقرار در مرکز رشد می‌توانند با مراجعه به آدرس https://b۲n.ir/r۰۴۹۲۷ نسبت به تکمیل فرم درخواست اقدام کنند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایکنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا