رونمایی از بسته حمایتی شرکت‌های دانش‌بنیان استان همدان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

در حاشیه برگزاری شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد در استان همدان از بسته حمایتی ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان رونمایی شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وزارت اقتصاد و دارایی برای حمایت از فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان، بسته‌های حمایتی تدوین کرده است.

سه شنبه در مراسمی از این بسته حمایتی در استان همدان در حاشیه برگزاری شورای هماهنگی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت اقتصاد در استان رونمایی شد

در این بسته نحوه اعطای تسهیلات ارزان قیمت به کسب و کار‌های دانش‌بنیان و همچنین معافیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال در پارک‌های علم و فن آوری، تخفیف در صدور بیمه، پذیرش سهام شرکت‌های دانش‌بنیان در بورس و پرداخت ۵۰ درصد هزینه‌های ابتدایی پذیرش، تدوین و بارگذاری شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان گفت: امسال ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به استان تخصیص داده شده است که شرکت‌های دانش‌بنیان هم می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.


پیمانی گفت: در شش ماهه نخست امسال بیش از ۷ و دو دهم میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان پذیرش و جذب شده است.

سیدمجتبی حسینی، معاون امور اقتصادی استاندار همدان هم گفت: مدیران حوزه اقتصادی و بانکی با هم افزایی و همکاری موثر باید به افزایش سرمایه گذاری و رونق اقتصادی و تولید که خروجی اآن افزایش اعتماد عمومی و اشتغال و تولید است اهتمام داشته باشند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا