محمدهادی ایمانیه: پنجره واحد بخش کارآفرینی استان فارس باید ایجاد شود

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

استاندار فارس گفت: پنجره واحد بخش کارآفرینی استان فارس باید ایجاد شود تا فعالین این حوزه درگیر چرخه معیوب بروکراسی اداری پیچیده نشوند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، محمدهادی ایمانیه عصر سه‌شنبه در دیدار با تعدادی از کارآفرینان برتر استان فارس به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی، با تاکید بر لزوم تقاضامحور کردن بخش کارآفرینی، سرمایه‌گذاری و دانش بنیان، افزود: بسیاری از شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان بدون نیازسنجی ابتدا محصولات را تولید و بعد روانه بازار می‌کنند که این عامل اصلی ورشکستگی بسیاری از این شرکت‌ها است.

وی ادامه داد: باید به گونه‌ای عمل شود که ابتدا نیازسنجی بازار انجام و براساس آن محصولات تولید شود تا با شکست مواجه نشویم.

استاندار فارس تاکید کرد: پنجره واحد بخش کارآفرینی استان فارس باید ایجاد شود تا فعالان این حوزه درگیر چرخه معیوب بروکراسی اداری پیچیده نشوند.

وی در ادامه خطاب به کارآفرینان و تعاونگران برتر استان فارس گفت: پیشنهادات کارآمد برای توسعه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری استان فارس بصورت ماهانه یا فصلی تهیه و در اختیار استاندار قرار داده شود.

ایمانیه با اشاره به لزوم کارآفرینی در روستاها، افزود: این کار که نیاز امروز جامعه است به مهاجرت معکوس کمک خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دفاتر مشاوره کارآفرینی باعث اشتغالزایی مفید در جامعه خواهد شد، اظهار داشت: خیران حوزه کارآفرینی و سرمایه‌گذاری باید به سمت فعال شدن کارخانه‌های راکد یا نیمه راکد استان هدایت شوند تا این واحدها به چرخه تولید بازگردد.

از ۲۵ لغایت اول آذرماه بعنوان هفته جهانی کارآفرینی نام گذاری شده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا