ارائه تسهیلات اشتغالزایی به بانوان شاغل در بازارچه خیابان سیستان زاهدان

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: با دستور استاندار این استان بانوان شاغل در بازارچه‌ خیابان سیستان شهرستان زاهدان از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید بهره‌مند شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، غلامعلی صمصامی اظهارداشت: پس از بازدید از بازارچه فروش محصولات بانوان در خیابان سیستان شهر زاهدان، شرایط بررسی و مقدمات اولیه برای اعطای تسهیلات به آنان انجام شد.

وی افزود: این بانوان سرپرست خانوار برای گسترش کسب و کار خود نیازمند تسهیلات ارزان قیمت هستند که صندوق کارآفرینی امید این تسهیلات را در اختیار آنان قرار می‌دهد.

مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: برای سرعت بخشی و سهولت در کار، گروهی از کارکنان شعبه صندوق کارآفرینی امید شهرستان زاهدان در محل این بازارچه مستقر و مراحل ثبت نام و تشکیل پرونده‌های تسهیلات انجام شد.

وی بیان کرد: در مجموع تاکنون بیش‌از ۷۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره به ۱۳ نفر از بانوان شاغل در این بازارچه پرداخت شده است.

صمصامی در خصوص ضمانت این تسهیلات نیز بیان کرد: صندوق کارآفرینی امید برای بانوان این بازارچه کمترین میزان ضمانت را درنظر گرفته و  تلاش کردیم که کسی بخاطر نداشتن ضامن از این تسهیلات محروم نشود.

وی اظهارداشت: از جمله طرح‌های حمایت شده این بازارچه می‌توان به کارگاه تولید عرقیجات گیاهی، نانوایی سنتی، آرایشگاه بانوان، فروش پوشاک و سوزن دوزی، تابلو نویسی، فروش ظروف یکبار مصرف و فروش گیاهان زینتی اشاره کرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا