علی عبدالهی: صندوق کارآفرینی امید زنجان ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پرداخت کرد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: طی سال‌ گذشته ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و ضروری از سوی این صندوق پرداخت شده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، علی عبدالهی، افزود: این میزان تسهیلات برای ۲ هزار و ۲۱۲ متقاضی به مبلغ ۱۱۰ میلیارد و ۱۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان پرداخت شده است.

وی اظهار داشت: این تسهیلات در حوزه اشتغال و ضروری پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: یکهزار و ۴۶ فقره تسهیلات اشتغال به مبلغ ۹۹ میلیارد و ۲۵۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بوده است.

به گفته عبدالهی، علاوه بر این، ۱۰ میلیارد و ۸۵۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای یکهزار و ۱۶۶ نفر تسهیلات ضروری پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان از تصمیم صندوق برای احیای واحد های تولیدی خبر داد و گفت: برای هشت طرح تولیدی استان نیز ۶ میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

عبدالهی خاطرنشان کرد: با پرداخت این تسهیلات این تعداد طرح های اقتصادی و تولیدی از حالت رکود خارج و وارد چرخه تولید و فعالیت شدند.

وی ادامه داد: پرداخت تسهیلات در حوزه اشتغال روستایی از دیگر فعالیت های صندوق در سال گذشته بود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان زنجان گفت: این صندوق عامل پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ بودجه به معرفی شدگان سازمان جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در سال آینده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا