به کارگیری دانشجویان دانشگاه آزاد در واحدهای تولیدی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: طرح «پویش کارآفرینی» با هدف آموزش و کار حین تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد و فعالیت بعد از فارغ التحصیل شدن آنها در بنگاه‌های تولیدی اجرا می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از اقتصاد ایران، حسین سلاح‌ورزی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی لرستان بیان داشت: طبق تفاهم اتاق بازرگانی و دانشگاه آزاد در سطح کشور «پویش کارآفرینی» در سراسر کشور اجرا می‌شود که بر همین اساس بدنبال اجرای آن در استان لرستان هستیم. 

وی افزود: این طرح با هدف آموزش عملی و کار حین تحصیل دانشجویان دانشگاه آزاد و فعالیت بعد از فارغ التحصیل شدن آنها در بنگاه‌های تولیدی است. 

نایب رئیس اتاق ایران و رئیس اتاق بازرگانی استان لرستان با بیان اینکه امروز حدود ٢٢ هزار دانشجوی دانشگاه آزاد در استان لرستان داریم، گفت: پیش از این طرح کارورزی با استقبال خوبی از سوی شرکت‌ها و واحدهای تولیدی همراه بود و اگر این پویش هم اجرا شود پیش‌بینی می‌شود مورد استقبال قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش حقوق و دستمزد و افزایش قیمت انرژی در سال آینده در برخی استان‌ها احتمالا با تعدیل نیروی کار مواجه خواهیم بود و لذا این پویش می‌تواند فرصتی برای جبران این کاهش نیرو باشد.

این طرح سال گذشته به صورت پایلوت در استان اصفهان اجرا شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
اقتصاد ایران
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا