علی داوری: کنفرانس دیده‌بانی کسب و کار ایران ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

دبیر علمی کنفرانس دیده‌بانی کسب و کار ایران ۱۴۰۱ گفت: این رویداد از اول بهمن سال جاری در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، دومین کنفرانس دیده‌بانی کسب و کار به همت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران و دیده‌بان کسب و کار در هفته اول بهمن ماه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد، در این رویداد اساتید، کارآفرینان و مدیران اجرایی حضور می‌یابند و پایش و تحلیل جامعی از ریسک‌ها و روندهای پیش‌رو و استراتژی‌های پساکرونا ارائه می‌دهند و با دیده‌بانی صنایع و شرکت‌های موفق راهکارهایی برای توسعه‌ی اکوسیستم کارآفرینی کشور پیشنهاد می‌کنند.

علی داوری دبیر علمی دومین کنفرانس دیده‌بانی کسب و کار و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بیان کرد: در سال‌های اخیر شرکت‌ها و کارآفرینانی توانسته‌اند موفق شوند که استراتژی‌های تاب‌آوری مناسب داشته و مدل کسب خود را اصلاح کرده‌اند؛ از این‌رو دانشکده ‌کارآفرینی دانشگاه تهران بر اساس مسئولیت اجتماعی خود و با رسالت تربیت کارآفرینان و حمایت از صاحبان کسب و کار، دومین کنفرانس دیده‌بان کسب و کار ایران ۱۴۰۱ را با محوریت پایش و تحلیل کسب و کار و کارآفرینی برگزار می‌کند.

وی افزود: در این رویداد که از دوم تا ششم بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود به دنبال ایجاد فرصتی هستیم تا از تجربیات دانشگاهیان و فعالان اکوسیستم کارآفرینی و مدیران عامل و کارشناسان در زمینه‌های مختلف برای کمک به برنامه‌ریزی شرکت‌ها و کسب و کارها برای سال آینده استفاده کنیم. این کنفرانس در قالب چند پنل سخنرانی و کارگاه برگزار می‌شود، دیده‌بانی محیط کسب و کار و اکوسیستم کارآفرینی شنبه مورخ دوم بهمن، دیده‌بانی منابع انسانی یکشنبه سوم بهمن، دیده‌بانی توسعه کسب و کار در شرکت‌های بزرگ دوشنبه چهارم بهمن، دیده‌بانی توسعه استارت‌آپ‌ها سه‌شنبه پنجم بهمن، معرفی مدل دیده‌بان ۱۴۰۰ چهارشنبه ششم بهمن و کارگاه متاورس و فرصت‌های کسب و کار و کارآفرینی برگزار می‌شود.

دبیر علمی این کنفرانس بیان کرد: به منظور ارتقا مشارکت حداکثری جامعه در سراسر کشور، این کنفرانس آنلاین به صورت ثبت‌نام آزاد و رایگان برگزار می‌شود. بنابراین از دانشجویان، پژوهشگران، کارآفرینان و یا علاقمندان به این حوزه می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. علاقه‌مندان برای شرکت در وبینارها می‌توانند به سایت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران مراجعه کنند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا