سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

اجلاس کسب و کار چه کمکی به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌کند؟

مدیر اجرایی نخستین اجلاس بین‌المللی مدیریت استراتژیک در حوزه کسب و کار، کار آفرینی و توسعه اقتصادی گفت: حضور صاحبان کسب و کار و دانشجویان در این اجلاس، مهارت آنان را تقویت می‌کند و نیاز‌های صاحبان کسب و کار‌ها را پوشش می‌دهد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، مهدی نصرآبادی مدیر اجرایی نخستین اجلاس بین‌المللی مدیریت استراتژیک در حوزه کسب و کار، کار آفرینی و توسعه اقتصادی که در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس برگزار شد، اظهار کرد: این اجلاس موجب توسعه شهرستان قدس و رشد اقتصادی دانشگاه است، چراکه ارتباط دوسویه بین آنها منجر به همگرایی، هم‌افزایی و منجر به اشتغال و درآمد‌های اقتصادی پایدار می‌شود.

وی افزود: حضور صاحبان کسب و کار و دانشجویان در اجلاس، از یک‌سو مهارت دانشجویان را تقویت می‌کند و از سوی دیگر نیاز‌های صاحبان کسب و کار‌ها را پوشش دهد.

مدیر اجرایی نخستین اجلاس بین‌المللی مدیریت استراتژیک در حوزه کسب و کار، کار آفرینی و توسعه اقتصادی عنوان کرد: امروز که زمان برگزاری این اجلاس در قالب دومین رویداد یا نمایشگاه صدراست را باید با عنوان افتتاح ارتباط مدیریت استراتژیک حوزه کسب و کار، کار آفرینی و توسعه اقتصادی با دانشگاه نام نهاد.

نصرآبادی متذکر شد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس به‌عنوان قطب علمی در غرب استان تهران می‌تواند با توجه به ظرفیت بالا و استفاده از ظرفیت نخبگان در زمینه توسعه اقتصادی شهرستان قدس کمک زیادی به احیای کسب و کار‌ها از نظر علمی و رشد و رونق اقتصادی شهرستان قدس کند.

وی تبیین کرد: از رئیس پرتلاش دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس که شرایطی را فراهم کرد تا نخستین اجلاس بین‌المللی مدیریت استراتژیک در حوزه کسب و کار، کار آفرینی و توسعه اقتصادی با کیفیت عالی برگزار شود تشکر می‌کنم و بسیار قدردان زحمات و هکاری و هم فکری این عزیزان هستیم.

مدیر اجرایی نخستین اجلاس بین‌المللی مدیریت استراتژیک در حوزه کسب و کار، کار آفرینی و توسعه اقتصادی از حضور شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار‌ها در شهرستان قدس که در این رویداد حضور داشتند قدردانی و بیان کرد: شرکت‌های اقتصادی و صاحبان کسب و کار‌ها و کارآفرینان حوزه توسعه اقتصادی اگر ارتباط خود را با مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بیشتر کنند می‌توانند از ظرفیت دانشجویان نخبه و استادان در زمینه رونق اقتصادی منطقه و رفع مشکلات کسب و کار و توسعه کارآفرینی شهرستان قدس بهره‌مند شوند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا