سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

تصویب ۹ طرح اشتغال‌زا در کارگروه زیربنایی آذربایجان‌غربی

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: ۱۰ طرح اشتغال‌زا در کارگروه امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست این استان بررسی و ۹ طرح با نظر اعضا به تصویب رسید.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از صدا و سیما، رسول عطائی در کارگروه امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان‌غربی اظهار داشت: طرح پرواربندی گوساله، پرورش مرغ گوشتی، پروار بندی بره و توسعه مرغ مادر گوشتی از جمله طرح‌های مصوب در کارگروه امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان‌غربی است.

وی ادامه داد: طرح‌های مجتمع خدمات رفاهی و ذخیره سازی مواد غذایی در سردخانه از دیگر طرح‌های مطرح شده در کارگروه امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان‌غربی است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: طرح‌های مطرح شده مربوط به شهرستان‌های ارومیه، میاندوآب، بوکان، مهاباد و خوی بوده است.

عطائی افزود: معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی، امور اراضی استان، فرمانداری شهرستان‌های ارومیه، مهاباد و خوی و شهرداری میاندوآب مرجع درخواست کننده طرح‌های بررسی شده در کارگروه امور زیربنایی و توسعه روستایی، عشایری شهری و آمایش سرزمین و محیط زیست آذربایجان‌غربی بودند.

وی تاکید کرد: با راه‌اندازی و توسعه طرح‌های مطرح شده زمینه اشتغال و توسعه بسیاری از جوانان منطقه فراهم می‌شود و این مساله خود عاملی برای توسعه اشتغال است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا