حلیا سادات حسینی: ستاد جهش تولید محیط زیست محور تشکیل می‌شود

مدیرکل محیط زیست و توسعه شهرداری تهران از تشکیل ستاد« جهش تولید محیط زیست محور» در این اداره کل خبر داد و گفت: اعضای این ستاد متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان، نهادهای مرتبط، دبیران محیط زیست مناطق ۲۲ گانه و همکاران اداره کل محیط زیست خواهند بود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از برنا، حلیاسادات حسینی مدیرکل محیط زیست و توسعه شهرداری تهران با اشاره به شعار سال ۱۴۰۳ همچنین سیاست‌های موجود در زمینه محیط زیست در حوزه مشارکت‌های مردمی گفت:  اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، مردمی سازی محیط زیست را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران  در جهت نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری از تشکیل ستاد« جهش تولید محیط زیست محور» در این اداره کل خبر داد و گفت: اعضای این ستاد متشکل از شرکت‌های دانش‌بنیان، نهادهای مرتبط، دبیران محیط زیست مناطق ۲۲ گانه و همکاران اداره کل محیط زیست خواهند بود که با تشکیل این ستاد و اقدامات مرتبط با محیط زیست منشاء اتفاقات خیر و اثرگذار در حوزه محیط زیست شهری خواهند شد.

وی در ادامه جلسه به بحث پویایی و انگیزه کاری در محیط کار پرداخت و اظهارکرد: در زمینه سیاستگذاری برنامه‌های ابلاغی در بدنه شهرداری به مناطق ۲۲ گانه، خلاقیت و نوآوری از ارکان مهم کاری است که می‌بایست نظارت مستمر و پیگیری برنامه‌ها ضمیمه این موضوع شود تا بیشترین اثرگذاری و نتیجه مطلوب حاصل شود.

حسینی در پایان جلسه از برگزاری « جشنواره عملکرد محیط زیست شهری» در سال جدید خبر داد و گفت : این جشنواره با هدف ارایه عملکرد محیط زیست شهرداری تهران و تعامل و استفاده از نیروهای مردمی در حوزه محیط زیست برگزار خواهد شد و زمان و جزئیات آن ،متعاقبا اعلام میگردد.

انتهای پیام/ 

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا