سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

محمد عزت‌یار: سیستان و بلوچستان در کمیسیون‌ کارآفرینان صاحب کرسی شد

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از انتخاب دو نفر از اعضای کانون کارافرینان برتر رسمی این استان در کمیسیون‌های تخصصی کانون برتر رسمی کشور خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، محمد عزت‌یار اظهار داشت: نخستین انتخابات کمیسیون‌های تخصصی 9 گانه کانون ملی کارآفرینان برتر رسمی با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. 

وی افزود: با برگزاری این انتخابات، آقای غلامرضا عظیمی بعنوان نائب رییس کمیسیون تخصصی مرزنشینان و خانم اشرف کیخا بعنوان رییس کمیسیون تخصصی بانوان کانون ملی کارآفرینان برتر رسمی کشور به نمایندگی از جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان انتخاب شدند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان اضافه کرد: همچنین آقای “هادی عظیمی” دبیر کانون کارآفرینان برتر رسمی استان، بعنوان دبیر برتر کانون‌های استان های سراسر کشور برگزیده شد.

عزت‌یار گفت: کانون کارآفرینان برتر رسمی ملی و استانی بر اساس بند 8 مصوبه شورای عالی اشتغال و اساسنامه جدید تشکیل شده و به عنوان هیات اندیشه‌ورز و شبکه مشاوران کارآفرینی در سراسر کشور فعالیت می کند.

وی افزود: کانون کارآفرینان برتر رسمی متشکل از کارآفرینان برتر کشور است که طی برگزاری جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله انتخاب می‌شوند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، راه اندازی کانون‌های کارآفرینان برتر رسمی، زمینه‌ای برای تحقق برنامه‌های توسعه و گامی مؤثر برای دستیابی به اهداف و سیاست‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مسیر توسعه اشتغال پایدار عنوان کرد.

عزت‌یار اظهار کرد: در حال حاضر توسعه، ترویج و فرهنگ‌سازی در حوزه کارآفرینی، تشکیل اتاق‌فکر کارآفرینی استان و همکاری با دستگاه‌های اجرایی و نهادهای بخش خصوصی در زیست‌بوم کارآفرینی از جمله فعالیت‌های پیش‌بینی شده برای کانون کارآفرینان برتر رسمی است.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا