محسن منصوری: محدودیت واگذاری زمین به شرکت‌های دانش‌بنیان در قم نداریم

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: محدودیتی در واگذاری زمین به شرکت‌های دانش‌بنیان در قم وجود ندارد و در صورت درخواست پارک علم و فناوری، زمین مورد نیاز برای این شرکت‌ها تامین می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از مهر، محسن منصوری ظهر شنبه در جلسه بررسی مشکلات شهرک ICT استان قم که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد اظهار داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم موظف است که هر میزان که شرکت‌های دانش بنیان اعلام نیاز برای زمین داشته باشند، زمین را برای انان فراهم کند.

معاون اجرایی رییس جمهور با بیان اینکه شهرک ICT قم در قالب پردیس علم و فناوری خواهد بود افزود:شرکت‌های دانش‌بنیان استان قم که در این شهرک مستقر خواهند شد از مشوق‌های پارک علم و فناوری برخودار خواهند بود.

وی بیان داشت: مالکیت زمین ۴۲ هکتاری برای پارک علم و فناوری در اختیار شرکت شهرک‌های صنعتی خواهد بود و اولویت در واگذاری زمین با شرکت‌هایی است که از طریق پارک علم و فناوری استان قم معرفی شوند.

منصوری عنوان داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم اگر به تعهدات خود در زمینه واگذاری زمین به شرکت‌های دانش‌بنیان عملکرد خوبی داشته باشد در این صورت تسهیلاتی به شرکت شهرک‌های صنعتی داده می‌شود.

معاون اجرایی رییس جمهور افزود: محدودیتی در واگذاری زمین به شرکت‌های دانش‌بنیان در استان قم وجود ندارد و در صورت درخواست پارک علم و فناوری، زمین مورد نیاز برای شرکت‌های دانشبن‌یان تأمین خواهد شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
مهر

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا