درباره صدور مجوز کاریابی به صورت الکترونیکی

صدور مجوز فعالیت دفاتر کاریابی غیردولتی داخلی و خارجی برای تسهیل در روند صدور مجوز کسب و کارها به صورت الکترونیکی امکان پذیر می‌باشد.

 به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، دفتر هدایت نیروی کار و کاریابی ها با همکاری مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی این سامانه آنلاین را با آدرس  http://karyabi-mojavvez.mcls.gov.ir در راستای تحقق شعار شفاف‎‌سازی و نیز ایجاد تسهیل در روند صدور مجوزهای کسب و کار و توسعه دولت الکترونیک، ایجاد کرده است. این موضوع طی بخشنامه‌ای به کلیه ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ها برای اجرا ابلاغ شده است.

متقاضیان دریافت مجوز دفاتر کاریابی می توانند با مراجعه به این سامانه اقدام کنند.

راه‌اندازی سامانه صدور مجوز فعالیت دفاتر کاریابی غیردولتی به منظور اجرای مفاد آئین‌نامه اجرایی قانون مجازات اشتغال به حرفه کاریابی و مشاوره شغلی مصوب سال ۱۳۸۷ هیئت وزیران صورت گرفته که صدور و تمدید مجوز کاریابی های غیر دولتی داخلی و خارجی را به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محول کرده است.

استان آذربایجان غربی دارای 54 دفترکاریابی غیردولتی داخلی می باشد که بر اساس سیاست‌های وزارت متبوع در خصوص الکترونیکی شدن مجوزهای مراکز کاریابی داخلی تعداد 11مجوز دفتر مشاوره شغلی فیزیکی و 3 مجوز کاریابی مجازی در سطح استان آذربایجان غربی صادر گردیده است  .

 تعداد 8 مجوز کاریابی داخلی به صورت فیزیکی برای شهرستانهای ارومیه،نقده ،خوی و 3 فقره کاریابی الکترونیکی برای شهرستان ارومیه می‌باشند .

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا