راه‌اندازی نخستین مرکز کارآفرینی و مشاوره ابرکوه

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه گفت: اولین مرکز مشاوره تخصصی اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی با همت مرکز رشد فناوری در شهرستان ابرکوه راه‌اندازی شد.

به گزارش کارآفرینی پرس، ناصر زارع از افتتاح اولین مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی در این شهرستان خبر داد و گفت: این مرکز تحت عنوان «گل گو حکمت حکیم» در زیرگروه تخصصی کشاورزی با هدف افزایش ضریب موفقیت کارآفرینان و ارائه مشاوره‌های تخصصی راه اندازی شد.

وی تصریح کرد: مشاوره‌های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآورانه به صاحبان ایده، کارآفرینان و متقاضیان ایجاد بنگاه‌های اقتصادی انجام شده و همچنین صاحبان سرمایه را به سمت فعالیت‌های کارآفرینانه و علاقه‌مندان به حوزه کارآفرینی و اشتغال در زمینه  کشاورزی (گیاهان دارویی) هدایت می کند.

زارع ابراز کرد: مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی، مراکزی هستند که در حوزه کسب و کار می توانند نقش آفرینی کرده و جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی را به صورت خلاقانه در حوزه کسب و کار راهنمایی می کنند.

آیین افتتاحیه این مرکز با حضور محمد حسین امامی فرماندار، حجت الاسلام حسینی امام جمعه ابرکوه و برخی از کارآفرینان برگزار شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا