در جلسه کمیته فنی تسهیلات صندوق کارآفرینی امید استان همدان تاکید شد: تسهیل‌گری و رفع موانع طرح‌های جدید و نوآور جهت ایجاد اشتغال و تولید دانش‌بنیان

در جلسه کمیته فنی تسهیلات صندوق کارآفرینی امید همدان بر تسهیل‌گری و رفع موانع طرح‌های جدید و نوآور جهت ایجاد اشتغال و تولید دانش‌بنیان تاکید شد.

به گزارش کارآفرینی پرس، احمد توصیفیان در جلسه کمیته فنی تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با اشاره به شرایط پرداخت تسهیلات صندوق کارآفرینی امید که در قالب توافقنامه فی ما بین معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شود، گفت: این تسهیلات به طرح‌های جدید و نوآور و یا طرح‌های موجود که با روش های نوآورانه با حفظ کیفیت قیمت را کاهش و یا با حفظ قیمت کیفیت محصول را افزایش می دهند و همچنین طرح‌های دارای مزیت نسبی استان، طرح‌های دانش‌بنیان و فناورانه و طرح‌های دارای بازار مناسب و افزایش حجم تقاضا و در نهایت طرح‌هایی که سبب ایجاد ارزش افزوده و ایجاد اشتغال می شوند پرداخت می شود.
 احمد توصیفیان تصریح کرد: تسهیلات تسکا تا مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان با نرخ 4 درصد و بالاتر از ۵۰۰ میلیون تومان با نرخ 10درصد پرداخت می‌شود. همچنین حداکثر زمان بازپرداخت تسهیلات ۶۰ ماهه است.
جلسه کمیته فنی تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با حضور مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان و محمد حسن مرادی رئیس پارک علم و فناوری همدان،محسن افروخته رئیس صندوق کارآفرینی امید ،اصغر بیات رئیس صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی استان همدان و دیگر کارشناسان در پارک علم و فناوری برگزار شد.لازم به ذکر است این جلسه جهت بررسی به منظور تسریع اجرای درخواست متقاضیان و تسریع تسهیلات و رفع مشکلات متقاضیان در پارک علم و فناوری با همکاری صندوق کارآفرینی امید برگزار شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا