افتتاح مرکز نیکوکاری اشتغال و کارآفرینی زینبیون در فرخشهر

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

هشتمین مرکز نیکوکاری اشتغال و کارآفرینی چهارمحال‌وبختیاری با عنوان «زینبیون» در فرخشهر افتتاح شد.

به گزارش کارآفرینی پرس، جاسم محمدی فارسانی، مدیرکل این نهاد در مراسم افتتاح هشتمین مرکز نیکوکاری اشتغال و کارآفرینی با عنوان «زینبیون» در فرخشهر، بیان کرد: مراکز نیکوکاری توسط نیروهای مردمی و با حمایت این نهاد با هدف حمایت از اقشار نیازمند راه‌اندازی می‌شوند.

وی با بیان اینکه این مراکز در چهار سطح محله‌محور، مسجدمحور، صنفی و مراکز تخصصی توسط مردم هر منطقه راه‌اندازی و مدیریت می‌شوند، افزود: مراکز تخصصی اشتغال و کارآفرینی با رویکرد کاریابی و ایجاد زمینه اشتغال مددجویان و خانواده‌های نیازمند استان فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به فعالیت ۱۲۲ مرکز نیکوکاری در سطح استان، ادامه داد: از این مجموع، ۸ مرکز به صورت تخصصی در زمینه اشتغال، ۸ مرکز در زمینه فرهنگی و ۳ مرکز نیز در زمینه زکات فعالیت می‌کنند.

محمدی با بیان اینکه مردم استان می‌توانند علاوه‌ بر اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی با توجه به تخصص خود اعم از انجام رایگان خدمات ساختمانی به نیازمندان کمک کنند، اضافه کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۳۶ میلیارد و ۷۳۸ میلیون تومان کمک‌های مردم استان از طریق مراکز نیکوکاری به دست نیازمندان رسیده است.

وی ضمن تقدیر از تلاش و زحمات مسئولان مراکز نیکوکاری، گفت: امیدوار هستیم مراکز نیکوکاری با مدیریت توانمند و حمایت‌‎های مردمی اثرات و برکات فراوانی در شهرها و مناطق مختلف استان داشته باشد.

اتاق برای بازی و سرگرمی فرزندان خردسال زنان شاغل در این مرکز نیکوکاری و اتاق مشاوره نیز در نظر گرفته شده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایکنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا