ثبت نام ۱۴۰۱ جوینده کار در مراکز کاریابی خراسان جنوبی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه طی ۶ ماه ابتدای سال جاری یک هزار و ۴۰۱ نفر در کاریابی ها و مراکز خدمات اشتغال استان ثبت نام کردند، گفت: از این تعداد ۵۶۹ نفر در بخش های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی مشغول به فعالیت شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس،«غلامرضا اشرفی» اظهار داشت: به منظور اشتغالزایی برای فارغ التحصیلان دانشگاه ها و افراد دارای مهارت، مراکز کاریابی راه اندازی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه طی 6 ماه ابتدای سال جاری یک هزار و 401 نفر در کاریابی ها و مراکز خدمات اشتغال استان ثبت نام کردند، افزود: از این تعداد 77 درصد مرد و 23 درصد زن هستند و 50 درصد از ثبت نام کنندگان در گروه سنی 25 تا 34 سال قرار داشتند.

وی در ادامه بیان کرد: 39 درصد از ثبت نام کنندگان در مراکز کاریابی دارای مدرک دیپلم، 24 درصد لیسانس، 25 درصد زیر دیپلم، 9 درصد فوق دیپلم و سه درصد دارای مدرک فوق لیسانس بودند.

اشرفی با اشاره به اینکه 569 نفر از ثبت نام کنندگان در مراکز کاریابی استان در بخش های مختلف شاغل شدند، ادامه داد: 267 نفر از این تعداد در بخش صنعت، 14 نفر در بخش کشاورزی و 288 نفر در بخش خدمات مشغول به کار شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در پایان به تعداد فرصت های شغلی کسب شده طی این مدت اشاره کرد و گفت: یک هزار و 652 فرصت شغلی از ابتدای سال جاری تاکنون در استان کسب شده که 34 درصد مربوط به بخش صنعت، 62 درصد خدمات و 4 درصد بخش کشاورزی است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
خبرگزاری شبستان
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا