افزایش همکاری مشترک پست با دانش‌بنیان‌ها با افتتاح مراکز نوآوری پست

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست گفت: با افتتاح مراکز نوآوری شرکت ملی پست بسیاری از مشکلات پروژه‌های مشترک دانش‌بنیان‌ها با پست رفع می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس، محمدرضا قادری در آیین افتتاح مراکز نوآوری و کارآفرینی شرکت ملی پست که پیش از ظهر امروز در موزه ارتباطات برگزار شد، اظهار کرد: افتخار داریم که نخستین رویداد نوآوری و کارآفرینی را در هفته جهانی پست به طور همزمان در پنج استان کشور افتتاح کنیم.

وی افزود: امروز در اخبار اتحادیه جهانی پست صحبت از تحول دیجیتال موضوعی داغ است و خداروشکر شرکت ملی پست همواره در بحث استفاده از فناوری‌های نو پیشگام بوده و یکی از اولین سامانه‌های تجارت الکترونیک کشور سامانه «ای بازار» بوده است.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست بیان کرد: در چند سال گذشته سامانه‌های پست به طور مستمر به‌روزرسانی شده‌اند و امروز شروع بسیار خوبی برای افزایش همکاری با دانش‌بنیان‌ها است.

قادری عنوان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان همواره گلایه‌هایی دارند و همکاران پست هم به برخی از موضوعات انتقاد دارند ولی بروز چنین شرایطی طبیعی است و برای رفع این گلایه‌ها بستری را لازم داشتیم که متعلق به شرکت ملی پست باشد. از همین رو با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اعضای هیئت مدیره شرکت ملی پست تصمیم به راه‌اندازی نخستین مرکز نوآوری اختصاصی پست گرفته شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز مراکز نوآوری پست در استان‌های اصفهان، خراسان رضوی، یزد، گلستان و تهران افتتاح خواهد شد و می‌کوشیم از این پس همکاری گسترده‌تری با استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشیم.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا