مجتبی بنیادیان: تکمیل چرخه نوآوری در اولویت کاری بنیاد ملی نخبگان است

بنیادیان گفت: بنیاد ترویج فرهنگ دانش‌بنیان، تکمیل چرخۀ نوآوری و تبدیل دارایی فکری به ثروت و اشتغال را در اولویت کاری خود قرار داده است.

به گزارش کارآفرینی پرس، به منظور نهادینه ساختن فرهنگ کارآفرینی و راه‌‌اندازی کسب و کار نوآروانه و زمینه‌سازی برای انتقال تجارب شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان موفق استان، نشست مشترک بنیاد نخبگان چهارمحال‌وبختیاری و پارک علم و فناوری استان با مستعدان بومی، به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

در این نشست، مجتبي بنياديان؛ رييس بنياد نخبگان استان چهارمحال‌وبختیاری گفت: برگزاری چنین نشست‌هایی سبب انتقال اندوخته‌های تجربی و اندیشه مديران شركت‌های موفق و كارآفرينان برتر به نسل جوان و مستعد می‌شود.

وی با اشاره به جایگاه چهارمحال‌وبختیاری در نخبه‌پروری، افزود: شناسایی، حمایت و هدایت مستعدان برتر مهمترین رسالت بنیاد ملی نخبگان است و به همین منظور این بنیاد ترویج فرهنگ دانش‌بنیان، تکمیل چرخۀ نوآوری و تبدیل دارایی فکری به ثروت و اشتغال را در اولویت کاری خود قرار داده است.

در این نشست ضمن ارائۀ آماری از تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان استان و فعالیت‌های آنان، به پرسش‌های شرکت‌کنندگان در خصوص چگونگی بهره‌مندی از تسهیلات پاسخ داده شد.

پایان پیام/

اگر به اخبار مثبت علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
بنیاد ملی نخبگان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا