پرداخت ۱۲۵ میلیارد ریال در ۶ ماهه نخست سال توسط صندوق کارآفرینی امید

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: این صندوق ۱۲۵ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال تسهیلات امسال به متقاضیان پرداخت کرد.

به گزارش کارآفرینی پرس، «محمد امامی»، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: این صندوق ۱۲۵ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال تسهیلات امسال به متقاضیان پرداخت کرد.

امامی در این باره افزود: این منابع مالی در قالب ۵۴۸ فقره تسهیلات در حوزه‌های مختلف وام ضروری، اشتغال، سپرده‌گذاری، اشتغال روستایی و انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه‌های حمایتی استان مرکزی پرداخت شده‌ است.

وی ادامه داد: ۱۶ میلیارد و ۵۹۷ میلیون ریال این منابع مالی در ۲۱۳ فقره تسهیلات ضروری و ۳۲ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال در قالب ۱۶۴ فقره تسهیلات اشتغال از محل منابع داخلی صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی به متقاضیان پرداخت شده‌ است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: ۳۸ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال این منابع مالی نیز در قالب ۱۳۵ فقره تسهیلات سپرده گذاری و ۳۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در قالب ۲۷ فقره تسهیلات اشتغال روستایی امسال توسط این صندوق پرداخت شده‌ است.

امامی خاطرنشان کرد: ۹۵۰ میلیون ریال نیر در قالب ۹ فقره تسهیلات تفاهم نامه با دستگاه‌های حمایتی استان مرکزی از به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان پرداخت شده‌ است.

وی گفت: ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال منابع مالی از مجموع تسهیلات پرداخت شده از سوی صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی در سال جاری در قالب ۲۲ فقره تسهیلات اشتغال به بخش کشاورزی و ۱۷ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال در قالب ۲۲۲ فقره تسهیلات ضروری و رفاهی پرداخت شده‌ است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی اظهار داشت: ۵۵ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال منابع مالی نیز در قالب ۱۴۹ فقره تسهیلات اشتغال در بخش صنعت و ۲۸ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال در قالب ۱۵۸ فقره تسهیلات اشتغال در بخش خدمات استان پرداخت شده‌ است.

استان مرکزی با بیش از سه هزار واحد صنعتی، به‌عنوان قطب چهارم صنعت ایران و دومین قطب صنایع مادرتخصصی کشور مطرح است و به لحاظ تنوع در تولید در رتبه نخست کشور قرار دارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا