پرداخت ۱۲۵ میلیارد ریال در ۶ ماهه نخست سال توسط صندوق کارآفرینی امید

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: این صندوق ۱۲۵ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال تسهیلات امسال به متقاضیان پرداخت کرد.

به گزارش کارآفرینی پرس، «محمد امامی»، مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: این صندوق ۱۲۵ میلیارد و ۳۵۹ میلیون ریال تسهیلات امسال به متقاضیان پرداخت کرد.

امامی در این باره افزود: این منابع مالی در قالب ۵۴۸ فقره تسهیلات در حوزه‌های مختلف وام ضروری، اشتغال، سپرده‌گذاری، اشتغال روستایی و انعقاد تفاهم‌نامه با دستگاه‌های حمایتی استان مرکزی پرداخت شده‌ است.

وی ادامه داد: ۱۶ میلیارد و ۵۹۷ میلیون ریال این منابع مالی در ۲۱۳ فقره تسهیلات ضروری و ۳۲ میلیارد و ۸۱۵ میلیون ریال در قالب ۱۶۴ فقره تسهیلات اشتغال از محل منابع داخلی صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی به متقاضیان پرداخت شده‌ است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی گفت: ۳۸ میلیارد و ۳۹۷ میلیون ریال این منابع مالی نیز در قالب ۱۳۵ فقره تسهیلات سپرده گذاری و ۳۶ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در قالب ۲۷ فقره تسهیلات اشتغال روستایی امسال توسط این صندوق پرداخت شده‌ است.

امامی خاطرنشان کرد: ۹۵۰ میلیون ریال نیر در قالب ۹ فقره تسهیلات تفاهم نامه با دستگاه‌های حمایتی استان مرکزی از به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان پرداخت شده‌ است.

وی گفت: ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال منابع مالی از مجموع تسهیلات پرداخت شده از سوی صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی در سال جاری در قالب ۲۲ فقره تسهیلات اشتغال به بخش کشاورزی و ۱۷ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال در قالب ۲۲۲ فقره تسهیلات ضروری و رفاهی پرداخت شده‌ است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان مرکزی اظهار داشت: ۵۵ میلیارد و ۹۲۲ میلیون ریال منابع مالی نیز در قالب ۱۴۹ فقره تسهیلات اشتغال در بخش صنعت و ۲۸ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال در قالب ۱۵۸ فقره تسهیلات اشتغال در بخش خدمات استان پرداخت شده‌ است.

استان مرکزی با بیش از سه هزار واحد صنعتی، به‌عنوان قطب چهارم صنعت ایران و دومین قطب صنایع مادرتخصصی کشور مطرح است و به لحاظ تنوع در تولید در رتبه نخست کشور قرار دارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا