مرکز نیکوکاری و کارآفرینی نصرت در ناحیه ننله سنندج افتتاح شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس از افتتاح مرکز نیکوکاری و کارآفرینی نصرت در ناحیه منفصله ننله سنندج خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس، محسن فتحی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران و رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز نیکوکاری‌ و کارآفرینی نصرت با تمرکز بر کارهای فرهنگی، آموزشی، اجتماعی و کارآفرینی برای بهره‌مندی زنان سرپرست خانوار و بانوان خلاق و علاقمند پس از پیگیری‌های صورت گرفته و تامین بودجه آن از سازمان برنامه و بودجه  در ناحیه منفصل‌ شهری  ننله سنندج افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم در این باره  افزود: برای چهارمین بار در میان اهالی ننله حاضر شده‌ام و همان‌طور که پیشتر هم گفته بودم به شکل جدی پیگیر مشکلات و کمبودهای این ناحیه هستم و با توکل به خدا و تلاش مستمر درتلاشیم خدماتی در شان مردم فهیم ننله فراهم شود.

وی حین بازدید از روند احداث چمن مصنوعی ننله گفت: احداث خانه جوان و توسعه فضاهای ورزشی از دیگر برنامه‌هایی است که به جد پیگیر آن هستیم.

فتحی افزود:چمن مصنوعی ننله تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم ظرف یک ماه آینده به بهره‌برداری برسد.

رییس مجمع نمایندگان استان کردستان در مجلس شورای اسلامی در مورد احداث درمانگاه شبانه‌روزی ننله هم گفت: پیگیری‌ها و رایزنی‌ها برای این ایجاد این درمانگاه در جریان است و ان‌شالله در آینده نزدیک این مهم اتفاق بیافتد.

وی با تشریح پیگیری‌ و تامین بودجه برای ایجاد مرکز نیکوکاری و کارآفرینی نصرت گفت: پس از رایزنی با سازمان برنامه بودجه استان کردستان مبلغ ۲۰۰میلیون تومان برای این مرکز اختصاص یافت و امیدواریم با همت مسئول این مرکز به زودی شاهد تاثیر مثبت آن در حوزه کارآفرینی و بهره‌مندی بانوان این ناحیه از این مرکز باشیم.

فتحی بیان کرد: مرکز نیکوکاری و کارآفرینی نصرت با تمرکز بر کارهای فرهنگی و اجتماعی و با مسئولیت سرکار‌خانم محمدی که از معلمین خوشنام و بازنشسته آ.پ سنندج است امیدوار است در کنار آموزش و پس از ثبت جهانی برند ” پرشنگ”  در پی آموزش و شناساندن این کار خلاقانه در قالب میناکاری در سطح منطقه است و این مرکز در حوزه‌های قالی‌بافی،گل‌سازی، کلاش‌دوزی و خیاطی با ۳۰ نفر هنرجو شروع به فعالیت کرده است./

پایان پیام

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
خانه ملت
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا