سه دانشکده مهارت و کارآفرینی و با ۱۳۰ رشته در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین راه‌اندازی می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین از کسب مجوز راه‌اندازی ۳ دانشکده مهارت و کارآفرینی در ۱۳۰ رشته با ظرفیت پذیرش بیش از ۳ هزار دانشجو خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس، اصغر کشت‌کار در جلسه مدیران اجرایی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان قزوین در سالن آمفی‌تئاتر علامه رفیعی واحد قزوین از کسب مجوز راه‌اندازی سه دانشکده مهارت و کارآفرینی در ۱۳۰ رشته با ظرفیت پذیرش بیش از سه هزار دانشجو خبر داد.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام‌شده، مجوز راه‌اندازی این سه دانشکده مهارتی از سازمان مرکزی صادر شد که جا دارد از دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و سایر مسئولان تشکر کنم.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین ادامه داد: امیدواریم با توجه به وجود ساختارهای بسیار مناسب، اعضای هیئت علمی فرهیخته و کارکنان با تجربه و پرتلاش، بتوانیم از ترم‌های آینده از این ظرفیت ایجادشده در راستای رشد و تعالی بیشتر دانشگاه بهره ببریم.

کشت‌کار اضافه کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، برای راه‌اندازی این دانشکده‌ها، به بنای ساختمان آموزشی و به‌کارگیری نیرو و امکانات جدید نیازی نیست، بلکه این رشته‌های جدید، با توجه به زمینه‌های علمی در دانشکده‌های موجود در دانشگاه و با استفاده از ظرفیت‌های بالای دانشکده‌ها فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا