2 مرکز جدید مشاوره کارآفرینی در شهرستان بندرعباس راه‌اندازی می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان برگزار و طی آن با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز دیگر موافقت شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از برنا، صبح امروز دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان با حضور نمایندگان پارک علم و فناوری، صندوق کارآفرینی امید، مرکز کارآفرینی دانشگاه هرمزگان و کانون کارآفرینی استان برگزار شد.

در این نشست که با دستورکار تصویب درخواست راه اندازی 2 مرکز مشاوره کارآفرینی جدید در استان و بررسی عملکرد و تمدید مراکز مشاوره کارآفرینی که مدت حکم فعالیتشان تمام شده بود برگزار شد اعضای هیات با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز موافقت کردند.

 مدیر اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی از مراکز مشاوره کارآفرینی، شتاب دهنده، فضای کاری مشترک و کافه کارآفرینی تشکیل شده است.

زینب شاهی افزود : تاکنون 22 مرکز مشاوره در استان هرمزگان فعال شده اند که 7 مرکز( 4 مرکز در شهرستان بندرعباس، 2 مرکز از جزیره کیش و یک مرکز از شهرستان بستک )زمان فعالیتشان به پایان رسیده بود که با تمدید فعالیت آن ها موافقت شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا
برای مشاهده کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا