2 مرکز جدید مشاوره کارآفرینی در شهرستان بندرعباس راه‌اندازی می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان برگزار و طی آن با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز دیگر موافقت شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از برنا، صبح امروز دومین نشست هیات فنی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان هرمزگان با حضور نمایندگان پارک علم و فناوری، صندوق کارآفرینی امید، مرکز کارآفرینی دانشگاه هرمزگان و کانون کارآفرینی استان برگزار شد.

در این نشست که با دستورکار تصویب درخواست راه اندازی 2 مرکز مشاوره کارآفرینی جدید در استان و بررسی عملکرد و تمدید مراکز مشاوره کارآفرینی که مدت حکم فعالیتشان تمام شده بود برگزار شد اعضای هیات با راه اندازی 2 مرکز جدید و تمدید فعالیت 7 مرکز موافقت کردند.

 مدیر اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: مرکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی از مراکز مشاوره کارآفرینی، شتاب دهنده، فضای کاری مشترک و کافه کارآفرینی تشکیل شده است.

زینب شاهی افزود : تاکنون 22 مرکز مشاوره در استان هرمزگان فعال شده اند که 7 مرکز( 4 مرکز در شهرستان بندرعباس، 2 مرکز از جزیره کیش و یک مرکز از شهرستان بستک )زمان فعالیتشان به پایان رسیده بود که با تمدید فعالیت آن ها موافقت شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا