فریدون همتی: کارآفرینان هرمزگان حمایت می‌شوند

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

استاندار هرمزگان: باتوجه به نامگذاری سالجاری از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها»، اولویت استان در طول این سال در راستای حمایت از تولید، سرمایه‌ گذاران بخش خصوصی و کارآفرینان است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، فریدون همتی گفت: براساس فرمان رهبر معظم انقلاب همه نهادهای اجرایی و مدیران استان موظف هستندبرای شتاب بخشیدن به روند تولید، رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مردم و توسعه صادرات و واردات کالاهای اساسی و مواد اولیه تولید تلاش کنند.

وی، بر لزوم سازماندهی جدید طرح‌های تولیدی کوچک، متوسط و بزرگ در هرمزگان نیز تاکید کرد و افزود: باید به روند صدور مجوزها در بخش سرمایه‌گذاری برای تولید سرعت بخشیده شود تا به صورت واقعی شاهد پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ از تولید در استان باشیم.

استاندار هرمزگان بیان داشت: ۲۶۰ طرح تولیدی در حوزه صنعت و معدن در استان هرمزگان با ایجاد اشتغال برای بیش از سه هزار نفر ظرف یکسال گذشته به بهره‌برداری رسید و میزان تولید با تلاش‌های صورت گرفته به ویژه توسط بخش خصوصی، میزان تولید در مجموع ۳۲ درصد افزایش داشت.

همتی یاد آور شد: برخی از آن ها در حوزه تولید صنعتی و معدنی شامل افزایش ۹۲.۵ درصدی تولید آلومینیوم و ۲۲.۴۷ درصدی تولید آهن اسفنجی همراه بودو همچنین تولید شمش فولاد ۹ درصد، تولید قیر ۱۲.۷۶ درصد، تولید سیمان ۱۵.۴ درصد، تولید روغن خوراکی ۹۱ درصد، تولید صنایع غذایی و دارویی ۱۴.۸۶ درصد و ساخت و تعمیر شناور ۱۱.۶۸ درصد افزایش داشته است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا