نخستین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

نخستین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه صنایع سبک و ساختمان روزهای ۱۰ تا ۱۳ آذرماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور عمان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری موفقیت شناسی به نقل از ایسنا،  به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه مکران و سازمان منطقه آزاد چابهار، نخستین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه صنایع سبک و ساختمان برگزار می‌شود. ارتقای فرصت‌های سرمایه‌گذاری در عمان با دعوت تجار و تبلیغات گسترده در رسانه‌های محلی این کشور یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

اعمال ۳۰ دلار تخفیف بابت هر متر مربع برای شرکت‌های دانش‌بنیان با معرفی‌نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک‌های علم و فناوری از جمله مزایای حضور در این نمایشگاه است.

در حال حاضر بیش از ۷ هزار شرکت دانش‌بنیان و خلاق در کشور فعالیت و خدمات و محصولات فناورانه‌ای به جامعه ارائه می‌کنند. توسعه بازار داخلی و رونق صادرات این محصولات دارای فناوری‌های پیشرفته از جمله اهدافی است که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می‌شود.

برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های صادراتی ایران نیز با هدف معرفی توانایی‌ها و تلاش‌های  دانش‌بنیان و خلاق به بازارهای بین‌المللی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی http://tesc.ir/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا