رونمایی از سایت جدید پایگاه تخصصی مرکز کسب‌وکار و کارآفرینی خوارزمی اهواز

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از سایت جدید پایگاه تخصصی مرکز کسب و کار و کارآفرینی خوارزمی اهواز رونمایی شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آیین افتتاحیه و رونمایی از سایت جدید پایگاه تخصصی مرکز کسب و کار و کارآفرینی خوارزمی اهواز با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای و هیئت همراه برگزار شد.

در این مراسم شهرام ملایی هزاروندی رییس مرکز کسب و کار و کارآفرینی خوارزمی اهواز با بیان ویژگی‌های آموزشی این سایت به تبیین قابلیت‌های خبری، برگزاری برخط، پخش زنده دروس تخصصی مرکز پرداخت.

او گفت: یکی از مهمترین نیاز مراکز تخصصی کسب و کار و کارآفرینی، مجهز بودن به آخرین تکنولوژی برای ارتباط موثر با گروه‌های هدف، ذینفعان و شرکای آموزشی جهت ارائه خدمات و توانمندی‌های این مراکز است.

ملایی افزود: این مرکز با استفاده از ظرفیت‌های داخلی بدون هیچ هزینه ای، سایت تخصصی مرکز کسب و کار و کارآفرینی خوارزمی را جهت ارایه خدمات آموزشی، از ورود کارآموز، نیازسنجی آموزشی، مشاوره و هدایت کارآموزان، تولید محتوای آموزشی، برگزاری وبینار، رویداد‌های استارتاپی تا اشتغال مهارت آموختگان راه انداری کرد.

مرکز کسب و کار و کارآفرینی خوارزمی اهوازبه نشانی www.itkharazmi.ir قابل دسترسی عموم است.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا