رییس سازمان سما: امیدوارم روزی تابلوی همه مدارس به باشگاه کارآفرینی تغییر یابد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رییس سازمان سما در آیین افتتاحیه باشگاه کارآفرینان نوجوان مدارس سما زنجان بیان کرد: کارکرد مدرسه یعنی وجود باشگاهی که در آن کار آفرینی و خلاقیت برای فرصت‌های جدید زندگی به دانش آموزان بیاموزیم.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسکانیوز، محمد بطحایی در آیین افتتاحیه باشگاه کار آفرینان نوجوان مدارس سما زنجان با بیان اینکه کارکرد مدرسه یعنی وجود باشگاهی که در آن باشگاه کار آفرینی و خلاقیت برای فرصت‌های جدید زندگی به دانش آموزان بیاموزیم، گفت: در حال حاضر مدرسه را تبدیل به محلی کرده‌ایم برای حفظ مطالبی که بخش عمده‌ای از آن به درد دانش آموزان نخواهد خورد.

در ادامه این مراسم محمد رضا انصاری سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان با تاکید بر اینکه کار آفرینان نوجوان آینده دار استان و کشور و یکی از اثر گذار ترین افرا در جامعه خواهند بود، باشگاه کارآفرینان نوجوان فرصتی جهت ترسیم نقشه راه دانش آموزان برای انتخاب شغل آینده است.

انصاری افزود: امیدواریم از دل باشگاه کارآفرینان نوجوان مدارس سما زنجان کار آفرینانی تربیت شوند که بتوانند برای استان زنجان افتخار آفرینان باشند.
آیین افتتاحیه باشگاه کار آفرینان نوجوان مدارس سما زنجان به صورت حضوری و مجازی با حضور محمد بطحائی رییس سازمان سما، محمد رضا انصاری سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، علیرضا فیروز فر رییس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان و رحیم سرهنگی مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی (به صورت مجازی) برگزار شد.

 قدرت تخیل و معناسازی، پرسش گری، مشاهده گری، شبکه سازی، یادگیری و آزمایش گری، زیبا شناسی، اکتشاف مشتری، هوش احساسی و نفوذ و اقناع مهارت‌های بنیادینی است که دانش آموزان در باشگاه کار آفرینی خواهند آموخت.

تقویت سمت راست مغز، تسلط بر مکانیزم های نوآوری، یادگیری از شکست‌ها و موفقیت‌ها و قدرت ایجاد شبکه گسترده و متنوع پیرامون خود (ارتباط انسانی) رویکرد اساسی باشگاه کارآفرینان نوجوان مدارس سما استان زنجان است.

در پایان این مراسم نمایشگاه دست سازه ها و دستاوردهای علمی، پژوهشی، فرهنگی، هنری و ورزشی دانش آموزان مدارس سما زنجان برگزار شد.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسکانیوز
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا