برگزاری اولین نمایشگاه کار دانشگاه شهیدبهشتی در دو بخش مجازی

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

نمایشگاه کار کاپ (کارآفرینی، اشتغال ، پیشرفت) توسط آکادمی کاپ با همکاری پارک عدم و فناور دانشگاه شهیدبهشتی در دو بخش مجازی از ۲۹ بهمن تا ۱۶ اسفند و حضوری از ۱۴ تا ۱۵ اسفند از ساعت ۹ تا ۱۷ در سالن نمایشگاهی مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، به گفته علیرضا کیانفر، دبیر اجرایی نمایشگاه، در این دوره از نمایشگاه بیش از ۴۰۰ فرصت شغلی از حدود ۴۰ شرکت در زمینه‌های مختلف در وبسایت نمایشگاه ارائه شده است که متقاضیان با مراجعه به درگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.cupjobexpo.ir می توانند به فرصت‌های شغلی متناسب با خودشان دسترسی داشته باشند.

به گفته علیرضا کیانفر، نمایشگاه کار میتواند به عنوان یک بروکر ارتباط صنعت و دانشگاه عمل کند؛ به صورتی که شرکت‌های مختلف با حضور در نمایشگاه کار بتوانند از مامی ظرفیت‌های موجود در دانشگاه من جمله ظرفیت‌ها در زمینه  تحقیق و توسعه و در زمینه نیروی انسانی بهره‌مند شوند. 

همچنین وی گفت: با توجه به‌ لزوم ارتباط دانشگاه و جامعه مخاطب کارجوی نمایشگاه کار، فقط دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه شهیدبهشتی نیستند بلکه برگزاری نمایشگاه کار، یکی از خدماتی است که دانشگاه می‌تواند به کارجویان متخصص که در سطح جامعه به دنبال شغل مناسب هستند، ارائه کند.

کیانفر خاطرنشان کرد: نمایشگاه کار دانشگاه شهید بهشتی شامل رویدادهای جانبی آموزشی نیز است؛ به صورتی که ۴ پنل جانبی در روز ۱۵ اسفند از ساعت ۹ تاالی ۱۷ به صورت حضوری در محل برگزاری نمایشگاه و همچنین ۴ رویداد آموزشی به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا