سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

مدیریت دانش از طریق شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار دولت

رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور گفت: به دنبال این هستیم که خودمان بتوانیم به دانش و فناوری‌های نوین دست پیدا کنیم و با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان مدیریت دانش را در داخل کشور انجام دهیم و شروع خوبی داشته‌ایم.

 به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از فارس، محمدرضا موثقی‌نیا، امروز در بازدید از دومین نمایشگاه اوراسیا که در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کسب دانش و فناوری روز، بومی‌سازی و صدور تکنولوژی از اولویت‌های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است و جزء اولویت‌های ما به شمار می‌رود.

رئیس هیأت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور افزود: حضور ایران در اوراسیا فرصت بسیار مغتنمی برای همه حوزه‌های صنعتی و معدنی کشور به شمار می‌رود و باید از این ظرفیت و فرصت‌ها، به خوبی استفاده کرد. 

وی با اشاره به پتانسیل‌های توسعه روابط با کشورهای عضو اوراسیا بیان داشت: ارتباط ایران با کشورهای عضو اوراسیا ضمن جذب تکنولوژی از کشورهای فناور، باعث انتقال دانش و فناوری‌های نوین در حوزه معادن و صنایع معدنی می‌شود. لذا در این بخش آماده انتقال دانش و فناوری‌های بومی شده به کشورهای عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا هستیم. 

موثقی‌‌نیا اظهار داشت: ما در دهه‌‌های گذشته به دنبال آن بودیم که دانش و فناوری را از کشورهای توسعه‌یافته پیدا کنیم و آن را به نوعی با روش‌های مهندسی معکوس بومی سازیم، اما در دهه 1400 به دنبال این هستیم که خودمان بتوانیم به دانش و فناوری‌های نوین دست پیدا کنیم و با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان مدیریت دانش را در داخل کشور انجام دهیم که شروع خوبی داشته‌ایم.

به گزارش فارس، دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا روز گذشته 13 آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت که تا 16 آذر ادامه خواهد داشت.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
فارس

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا