سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

بیش از ۵۰ شرکت‌، واحد و هسته فناور در دانشگاه آزاد اردبیل فعالیت دارند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل گفت: بیش از ۵۰ شرکت دانش‌بنیان، واحد و هسته فناور در این دانشگاه مستقر هستند و برخی از شرکت‌ها نیز موفق به معاملات بین‌المللی شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، محمد ضعیفی زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در مراسم اختتامیه سلسله برنامه‌های هفته کارآفرینی اظهار کرد: آموزشی ارزشمند بوده که منجر به کارآفرینی شود و این نوع آموزش بسیار لذت بخش است.

وی افزود: یکی از استراتژی‌های دانشگاه آزاد اسلامی این بوده که هر دانشجو یک مهارت کسب کند و به همین دلیل مراکز رشد و سرای نوآوری را ایجاد کرده است. سرای نوآوری و مراکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نیز فعال بوده که بیش از ۵۰ شرکت، واحد و هسته فناور در آن مستقر هستند و برخی از شرکت‌ها نیز موفق به معاملات بین‌المللی شدند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل اضافه کرد: نکته مهم این است که مؤسسان این شرکت‌ها از دانشجویان و استادان این دانشگاه هستند و امیدوارم روزی برسد که دانشجویان شرکت کننده در سلسله برنامه‌های هفته کارآفرینی نیز به این نوع موفقیت‌ها دست پیدا کنند.

اجرای ۱۵ رویداد کارآفرینی در دانشگاه آزاد اردبیل

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل نیز با ارائه گزارشی از روند اجرایی برنامه‌های هفته کارآفرینی گفت: این برنامه‌ها با حمایت اداره کار و رفاه اجتماعی استان، مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد دانشگاهی و با همکاری شرکت راسا، مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اردبیل برگزار شد.

سیدناصر موسوی ادامه داد: ۱۵ کارگاه، نشست و رویداد کارآفرینی در این یک هفته برگزار شد و بیش از ۴۵۰ دانشجو در این کارگاه‌ها شرکت داشتند.

به گزارش آنا، در این مراسم از فرشاد رئیسی به‌عنوان مدرس کارگاه کارآفرینی در حوزه رباتیک، احسان کاتب به‌عنوان سخنران سمینار تسهیلات و مشوق‌های دولتی و حمایتی و مدرس کارگاه‌های طراحی رزومه و استعدادیابی و مشاوره شغلی، بابک پردل به‌عنوان سخنران نشست علمی تفکر خلاق از ایده تا محصول، هاشم پورزاهد به‌عنوان مدرس کارگاه دیجیتال مارکتینگ و داور مسابقه ایده شو، شیرین مرادی به‌عنوان مدرس کارگاه بررسی تجربیات شکست در کسب وکار، امیر جلیلی ایرانی مدرس کارگاه کارآفرینی در حوزه هوش مصنوعی، هاشم اروج‌زاده به‌عنوان مدرس آشنایی با کارآفرین برتر استان، مریم قنبری مدرس کارگاه آموزش خلاقیت و کارآفرینی و داور مسابقه ایده شو تجلیل و همچنین رضا ستوده، نیما عزیزی و مهدی مجرب به‌عنوان برندگان مسابقه ایده شو معرفی شدند.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا