سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

بررسی مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق استان همدان

میز خدمت ویژه شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق استان همدان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل استان در محل پارک علم و فناوری همدان برگزار و مشکلات پیش روی آن‌ها بررسی شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان، واحدهای فناور و خلاق استان همدان به طور چهره به چهره با مسوولان استانی مشکلات خود را مطرح کردند و درخواست‌ها را به طور کتبی با مسوولان مربوطه درمیان گذاشتند.

در این میان شرکت‌هایی در زمینه‌های فناوری اطلاعات، نانو شیمی، مواد، صنعت. معدن، کشاورزی، صنایع الکترونیک و نانو فناوری مشکلات و چالش‌های خود را بدون واسطه با مدیران دستگاه‌های اجرایی در میان گذاشتند.

در حاشیه این میز خدمت رئیس پارک علم و فناوری استان همدان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: مدیران کل و مسوولان ۱۶ دستگاه اجرایی استان همدان با حضور در این میز خدمت از نزدیک مشکلات پیش روی واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان را بررسی و برای تسهیل کار، دستورات لازم را به صورت کتبی مطرح کردند.

مجید کزازی گفت: این گونه میز خدمت برای نخستین بار در استان توسط پارک علم و فناوری استان و با حمایت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان برگزار شده است تا مشکلات پیش روی واحدهای فناور استان به سهولت برطرف شود.

وی تصریح کرد: درخواست‌های زیادی از سوی مدیران شرکت‌ها برای ملاقات با مسوولان ارائه می‌شد که تصمیم گرفتیم با برگزاری یک میز خدمت با حضور مسوولان دستگاه‌ها مشکلات را به صورت کلی بررسی کنیم.

کزازی عنوان کرد: نمایندگان بیش از ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان، واحد فناور و خلاق با حضور در این میز خدمت به صورت رو در رو و بدون واسطه مشکلات خود را با مسوولان مربوطه مطرح کردند.

وی ادامه داد: به طور تقریبی از همه حوزه‌های دانش‌بنیان و فناور استان در این میز خدمت نماینده حاضر شده است و متناسب با دستور مسوول مربوطه مشکلات آن‌ها بررسی می‌شود.

در حاشیه این میز خدمت مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان به خبرنگار ایرنا گفت: این میز خدمت بازدهی خوبی داشت و تعاملات رو در روی مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان با مسوولان دستگاه های اجرایی را فراهم کرد.

میلاد بداغی آراسته افزود: پیش از این برگزاری اینچنین میز خدمتی د. استات نداشتیم و این اتفاق خیلی خوب که توسط پارک علم و فناوری رقم خورده است جای قدردانی دارد.

وی اظهار کرد: با توجه به بازخوردی که از این میز خدمت داشتیم بیشتر مراجعه کنندگان مشکلات خود را به صورت رو در رو مطرح کردند و به نطر من بازدهی آن بسیار بالا بود.

وی تاکید کرد: ۹ مشکل در مسیر تولیدات دانش‌بنیان داشتیم که به لطف حمایت‌های پارک علم و فناوری استان در این میز خدمت هر ۹ مشکل مطرح و برطرف شد.

به گزارش ایرنا، استان همدان ۷۸ شرکت دانش‌بنیان و بیش از ۳۷۰ واحد فناور دارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا