معرفی مدیرعامل جدید صندوق کارآفرینی امید

در مراسمی با حضور «محسن منصوری» معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید، «هادی آقابابایی» مدیرعامل جدید این صندوق معرفی شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، منصوری رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید در این آیین با اشاره به ماهیت این صندوق گفت: صندوق کارآفرینی در نقشه اقتصاد کشور جای خود را باید تعریف و برای تحقق اولویت های اقتصادی اجتماعی کشور و موضوع اشتغال همچنان تلاش کند.

وی با یادآوری فرمایشات رهبر معظم انقلاب در گام سوم انقلاب با اولویت تحقق دولت اسلامی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی، افزود: در تحقق دولت اسلامی، نظام های مالی و بانکی نقش آفرین و تعیین کننده هستند و مساله اشتغال بسیار مهم است.

رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید ادامه‌داد: در ایجاد یک میلیون شغل در سال گذشته، صندوق کارآفرینی امید نیز سهمی داشته که به نسبت این سهم، نقشی فراتر و موثر را ایفا کرده است.

وی با تاکید بر مزیت های صندوق کارآفرینی امید در تحقق کارآفرینی اجتماعی، بیان‌داشت: با بررسی الگوهای مختلف کسب و کار در جهان به این نتیجه می رسیم که اگر بخواهیم مشکل اشتغال کشور را حل کنیم، باید کسب و کارهای خرد و خانگی و کارآفرینی اجتماعی و مردم پایه را رونق دهیم.

معاون اجرایی رئیس جمهور، ماموریت صندوق کارآفرینی امید در ایجاد این‌گونه کسب‌وکارها را مقدس عنوان کرد و اظهار داشت: سرمایه گذاری صندوق مستقیم در زندگی و معیشت مردم اثرگذار است و رقم بزرگی محسوب می‌شود.

منصوری، قدرت هم افزایی صندوق با دستگاه‌های اجرایی، اطلاع‌رسانی مناسب رسانه‌ای و فناور پایه کردن خدمات را از دیگر اقدامات مهم صندوق کارآفرینی در دوره مدیریت «نعمت‌اله رضایی» مدیرعامل پیشین این صندوق برشمرد و تاکید کرد: در دوره مدیریت جدید نیز این مهم باید با جدیت دنبال شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا