سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و نوآور ایرانی در رویداد «میپ کام» فرانسه

جمهوری اسلامی ایران در قالب هیاتی مرکب از ۱۰ شرکت دانش‌بنیان، خلاق و نوآور در رویداد «میپ کام»، بزرگترین رویداد انیمیشین و فیلم دنیا حضور پیدا کرد.

به گزارش کارآفرینی پرس، ۱۰ شرکت دانش‌بنیان، خلاق و نوآور در رویداد میپ کام، حاضر شدند. در این رویداد بین المللی، استقبال چشمگیری از خدمات صادراتی حوزه تولید محتوای کشورمان صورت گرفته و در آینده نزدیک شاهد چند قرارداد همکاری میان شرکت های ایرانی و خارجی خواهیم بود.

این رویداد، جزو پر اقبال‌ترین دوره های برگزاری رویداد میپ کام بعد از فروکش کردن بیماری کرونا است و در کنار ایران، چین، کره جنوبی و ترکیه هم حضور پررنگی در این دوره داشتند‌.

میپ کام فرانسه، بزرگ ترین گردهمایی جهان در حوزه محتوای رسانه‌ای است. این رویداد که سالانه برگزار می شود، میزبان تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، شبکه های تلویزیونی، شبکه های پخش خانگی، سرمایه گذاران و ناشران جهان رسانه است. میپ کام فرانسه امسال 16 تا 19 اکتبر (24 تا 27 مهرماه 1402) برگزار می شود.

شرکت های مختلف از 100 کشور دنیا در میپ کام فرانسه حاضر می شوند. این شرکت ها از طریق میپ کام به جذب سرمایه گذار برای تولید محصولات خود می پردازند و عموما قراردادهای مهم این حوزه در نمایشگاه منعقد می شود. شبکه سازی، مذاکرات تجاری و دریافت پروژه های بزرگ از دیگر فعالیت شرکت ها در میپ کام فرانسه است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
معاونت علمی ، فناوری و اقتصاد ‌دانش‌بنیان ریاست جمهوری

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا