صندوق کارآفرینی امید به هزار و ۵۰۰ طرح در کردستان وام پرداخت خواهد کرد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور گفت: این صندوق تا پایان سال جاری به هزار و ۵۰۰ طرح در کردستان وام پرداخت می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، نعمت اله رضایی شامگاه جمعه در جریان دیدار با استاندار کردستان در سنندج اظهار کرد: توسط این صندوق در سال جاری به ۷۰ هزار طرح مبلغ ۱۴۰ هزار میلیارد ریال وام پرداخت خواهد شد.

وی اضافه کرد: سهم کردستان از طرح هایی که امسال مورد حمایت این صندوق قرار می گیرد بیش از یک هزار و ۵۰۰ طرح است که با این اقدام شاهد ایجاد و تثبیت بیش از چهار هزار فرصت شغلی در این استان خواهیم بود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور ادامه داد: یکی از اهداف ما از سفرهای استانی افزایش هم افزایی و همکاری با استانداری ها و دستگاه های اجرایی و کسب آگاهی بیشتر از وضعیت واحدهای تولیدی و گفتگوی رودرو با صاحبان این واحدهاست.

رضایی یادآور شد: برای افزایش بهره وری طرح هایی هم چون روستای بدون بیکار، نوفن، هر روستا یک محصول را اجرایی و حمایت می کنیم.

وی بیان کرد: برای اجرای این طرح ها و همچنین واحدهایی که تسهیلات از صندوق دریافت کرده اند نظارت داریم تا وام به درستی هزینه شود و اینگونه نتیجه آن رونق تولید و ایجاد اشتغال خواهد شد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور اظهار کرد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ فقره وام در کردستان توسط این صندوق پرداخت شده که منجر به ایجاد و تثبیت افزون بر هفت هزار فرصت شغلی شده است.

استاندار کردستان هم در این دیدار ضمن تشکر از حمایت های صندوق کارآفرینی امید از طرح های تولیدی استان، گفت: کردستان در بخش های مختلف از جمله گردشگری و کشاورزی و معدن دارای ظرفیت های فراوانی است.

اسماعیل زارعی کوشا ادامه داد: متقاضیان اجرای طرح های سرمایه گذاری در این استان افزون بر آورده شخصی خود نیاز به دریافت تسهیلات دارند که در صورت تامین آن قادر به اجرای طرح های تاثیرگذاری در حوزه تولید و اشتغال هستند لذا انتظار می رود نگاه صندوق کارآفرینی امید به کردستان ویژه تر باشد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا