تمدید فراخوان جذب استعدادهای‌ برتر در شرکت‌های دانش‌بنیان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

فراخوان بهره‌مندی از ظرفیت جذب استعدادهای‌برتر در شرکت‌های دانش‌بنیان تا ۱۵ مهرماه تمدید شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از مهر، با هدف بهره‌مندی شرکت‌های دانش‌بنیان از ظرفیت استعدادهای برتر اولین دوره جذب استعدادهای برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می ‌شود.

در این طرح پس از احصا موقعیت‌های شغلی شرکتهای دانش‌بنیان، بنیاد ملی نخبگان مستعدان مورد تایید را به منظور جذب در حوزه‌های مرتبط با نیازهای شغلی احصا شده معرفی می‌کند.

نکات شرکت در فراخوان

مدت زمان فراخوان تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ تمدید شده و شرکت‌ها در این بازه زمانی فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند.

اطلاعات ثبت شده توسط شرکت ها پس از بررسی و تأیید، در اختیار برگزیدگان بنیاد قرار خواهد گرفت. لذا پیشنهاد می‌شود موارد درخواستی سامانه را به صورت کامل تکمیل کنند.

پس از اتمام مهلت فراخوان، بنیاد با بررسی و ارسال موقعیت‌های شغلی احصا شده برای برگزیدگان، سرمایه‌های انسانی متناسب با نیاز شرک‌ها را به ایشان معرفی خواهد کرد.

این فراخوان مختص به ثبت موقعیت‌های شغلی شرکت‌ها است. فراخوان مربوط به شناسایی متقاضیان برای جذب از طریق سامانه بنیاد اطلاع رسانی می‌شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص فراخوان، ابتدا «پرسشهای متداول بخش خصوصی» را مطالعه کرده و در صورت عدم رفع پرسش می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۸۱۰۰ – ۰۲۱ مرکز پاسخگویی شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان تماس حاصل فرمائید.

جهت شرکت در فراخوان لازم است با مراجعه به قسمت «ثبت اطلاعات شرکت»، اطلاعات و موقعیتهای شغلی مورد نیاز شرکت را ثبت و ارسال کنید.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
مهر
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا