تسهیلات ضروری صندوق کارآفرینی به صورت غیرحضوری پرداخت خواهد شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

معاون اعتبارات صندوق کارآفرینی امید گفت: در راستای اجرای برنامه‌های راهبردی صندوق برای هوشمند‌سازی خدمات قابل ارایه در حوزه تسهیلات پرداختی، تسهیلات ضروری در صندوق کارآفرینی سراسر کشور به صورت مجازی و غیر حضوری پرداخت می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، حمیدرضا البرزی با اعلام این خبر اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تمهیدات لازم در این زمینه با هدف تسهیل و تسریع در پرداخت به موقع تسهیلات به مجریان طرح های کسب و کار و شفافیت فرآیند اجرایی با هدف رصد آنی پرداخت‌های انجام شده صورت گرفت و هم اکنون در همه کشور، تسهیلات ضروری صندوق کارآفرینی، غیر حضوری پرداخت می‌شود.

وی با تاکید بر مزایای اجرای این طرح افزود: تکریم ارباب رجوع، کاهش هزینه‌های تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات و جلوگیری از انحرافات احتمالی کاربر از مزایای پرداخت تسهیلات غیر حضوری است.

معاون اعتبارات صندوق کارآفرینی امید بیان کرد: با طراحی نرم افزار مربوطه توسط کارشناسان فنی مرکز فن آوری اطلاعات صندوق، در ابتدا استان البرز به عنوان استان پایلوت برای پرداخت تسهیلات غیر حضوری انتخاب شد و پس از اطمینان از روند مناسب اجرایی نرم افرار، در تمامی استان‌های کشور، هم اکنون این تسهیلات به صورت الکترونیکی و کاملا هوشمند پرداخت می‌شود.

البرزی تاکید کرد: در مرحله بعدی الکترونیکی شدن تسهیلات پرداختی، قرار است تسهیلات اشتغال غیر حضوری شود که برنامه‌ریزی‌های آن در حال انجام است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا