تصویب ضوابط تسهیلات صندوق نوآوری برای کمک به توسعه اشتغال دانش‌بنیان

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

در یازدهمین جلسه هیئت عامل دور چهارم صندوق نوآوری و شکوفایی، ضوابط تسهیلات اشتغال صندوق از محل منابع تبصره ۱۸ قانون بودجه ۱۴۰۲ کل کشور با هدف حمایت از اشتغال دانش‌بنیان تصویب شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، یازدهمین جلسه هیئت عامل دور چهارم صندوق نوآوری و شکوفایی، به ریاست محمدصادق خیاطیان و با حضور اعضا در محل صندوق نوآوری برگزار شد.

در این جلسه، ضوابط صندوق نوآوری و شکوفایی برای عملیاتی کردن تسهیلات اشتغال از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ برای حمایت از اشتغال دانش‌بنیان تصویب شد.

براساس تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور ۵ هزار میلیارد تومان تسهیلات از منابع شبکه بانکی کشور با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور کمک به توسعه اشتغال زیست بوم نوآوری کشور به شرکت‌های دانش‌بنیان فناور و خلاق با اولویت مناطق محروم و مرزی پیش‌بینی شده است.

جزئیات، شرایط دریافت این تسهیلات و نحوه ارائه درخواست متقاضیان مشمول، متعاقباً اعلام خواهد شد.

همچنین در این جلسه، جزئیات برگزاری رویداد «همکاری‌ فناورانه در خدمت‌رسانی به زائران اربعین» به اطلاع اعضای هیئت عامل دور چهارم صندوق نوآوری و شکوفایی رسید. 

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، رویداد «همکاری‌ فناورانه در خدمت‌رسانی به زائران اربعین» را با هدف شناسایی نیازها و ضرورت‌ها در مسیر پیاده‌روی اربعین و استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان برای پاسخگویی به این نیازها در تاریخ ۲۳ مردادماه جاری برگزار می‌کند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا