۱۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت می‌شود

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

شرکت‌های دانش‌بنیان براساس تفاهم‌نامه‌ای هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی دریافت می‌کنند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، تفاهم‌نامه تخصیص هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک پارسیان به شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای تحقق شعار سال و اجرای برنامه رشد تولید دانش‌بنیان، میان صندوق نوآوری و شکوفایی و بانک پارسیان امضا شد.

صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای اجرای برنامه رشد تولید شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف تحقق شعار «مهارم تورم، رشد تولید» سال جاری، تفاهم‌نامه مشترکی را با بانک پارسیان امضا کرد که براساس آن هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان تخصیص داده می‌شود.

مراسم امضای این تفاهم‌نامه امروز (دوشنبه ۲ مردادماه ۱۴۰۲) با حضور محمدصادق خیاطیان رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و کورش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان در محل ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد.

براساس اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، طبق این تفاهم‌نامه طرفین توافق کردند صندوق نوآوری و شکوفایی نسبت به شناسایی و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی اقدام کرده و آنها را برای دریافت تسهیلات به بانک پارسیان معرفی ‌کند.

همچنین سقف تسهیلات ۵۰ میلیارد تومان و دوره بازپرداخت حداکثر ۲۴ ماه شامل ۴ ماه تنفس است و تضمین تسهیلات با ضمانت‌نامه صندوق نوآوری و شکوفایی خواهد بود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا