سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

جایزه آموزش اقتصاد سبز سازمان ملل به کارآفرین اردبیلی رسید

یک کارآفرین از استان اردبیل جایزه آموزش سال میلادی ۲۰۲۳ با عنوان اقتصاد سبز این سازمان را دریافت کرد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی افضلی کارآفرین اردبیلی گفت: بیستمین مجمع جهانی توسعه تجارت و صادرات سازمان ملل، بعد از بحران کرونا به میزبانی مغولستان در اولان باتور در تاریخ ۲۶ تا ۲۹ ژوئن ۲۰۲۳ برگزار شد.

او می گوید: من به عنوان نماینده ایران، با دعوت رسمی معاون رئیس جمهور و وزیر اقتصاد مغولستان که میزبان این مجمع بود و همچنین از سوی مدیر مرکز تجارت جهانی سازمان ملل متحد به این رویداد دعوت شده بودم و جایزه آموزش سال میلادی جاری با عنوان سیاست مالی سبز از برنامه اقدام برای اقتصاد سبز سازمان ملل متحد را دریافت کردم.

این کار آفرین اردبیلی گفت: این مجمع برای توسعه صادرات و تجارت، به ویژه استفاده از ظرفیت‌های کشورهای در حال توسعه با شعار ارگانیک، دیجیتال و توسعه پایدار در عرصه بین‌الملل، با همکاری دولت‌ها، سازمان‌های بین‌المللی و شرکت‌های بزرگ جهانی برای رفع چالش‌ها و همکاری‌های بیشتر میان کشورها و شرکت‌ها برگزار شد.

افضلی می گوید: در جلسه B۲B این مجمع، اینجانب به عنوان نماینده ایران، از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرینان ایرانی و توانایی‌های صادرات کشورم و همچنین از فعالیت‌های اقتصادی و کارآفرینی خودم مطالبی را ارائه کردم.

به گفته این کارآفرین اردبیلی رئیس جمهور مغولستان، نمایندگان بسیاری از کشورها، معاون مدیرکل سازمان ملل متحد و روسای مرکز تجارت جهانی سازمان ملل متحد و سازمان‌ها و شرکت‌های مهم جهانی مهمان این مجمع بودند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا