۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد در ۳۷ رویداد تبادل فناوری منعقد شده است

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی از انعقاد قرارداد ۷۰۰ میلیارد تومانی در ۳۷ رویداد تبادل فناوری خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی بغدادی امروز در رویداد تبادل فناوری در حوزه صنایع غذایی با بیان اینکه این رویداد سی و هفتمین رویداد تبادل فناوری در صندوق نوآوری به شمار می‌رود، افزود: در رویداد امروز میزبان فعالان صنعت غذایی هستیم.

وی ادامه داد: رویکرد صندوق در برگزاری این رویداد تنها رویدادهای چند ساعته نیست، بلکه به فرایند ۵ تا ۶ ماهه برای برگزاری آنها می‌رسیم و در این مسیر ما نسبت به شناسایی نیازها و هم‌رسانی طرف عرضه و تقاضا اقدام می‌کنیم.

بغدادی تاکید کرد: صندوق نوآوری و شکوفایی نیز تلاش می‌کند در این فرایند از تفاهم‌نامه‌ها حمایت کند تا طرفین به تعهدات قرارداد خود پایبند باقی بمانند.

مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری، اعطای لیزینگ به طرف تقاضا برای انجام تعهدات نسبت به طرف عرضه را از تسهیلات صندوق در این فرایند هم‌رسانی نام برد و یادآور شد: اعطای تسهیلات سرمایه در گردش از تسهیلات ما به طرف عرضه فناوری است.

وی با اشاره به اهمیت صنایع غذایی و امنیت غذایی، گفت: صنایع غذایی برای ما نیز یک حوزه مهم است، به گونه‌ای که از ۳۷ رویداد تبادل فناوری، سه مورد آن در حوزه صنایع غذایی بوده است.

بغدادی افزود: در مجموع ۳۷ رویداد برگزارشده، ۷۰۰ میلیارد تومان قرارداد میان شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع منعقد شده است.

انتهای پیام

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا