سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

ایجاد سه هزار فرصت شغلی جدید در قزوین

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین با اشاره به فرآهم آمدن سه هزار فرصت شغلی جدید این استان در سال جاری، گفت: این میزان معادل ۷۹.۴ درصد تعهد اشتغال در استان بوده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عین‌الله کشاورز ترک مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین گفت: برای سال جاری، سهم بخش‌ها و دستگاه‌های مختلف اجرایی استان در ایجاد فرصت شغلی مشخص شده است تا جایی که ایجاد ۲۰ هزار شغل جدید برای امسال در این استان هدف گذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه تعهد ایجاد ۲۶ هزار فرصت شغلی سال گذشته در دستور کار دستگاه‌های اجرایی استان قزوین قرار گرفته بود، تصریح کرد: در این راستا نیز با تحقق ۱۰۸ درصدی، بالغ بر ۲۸ هزار شغل جدید در استان فرآهم آمد تا جایی که در حوزه اشتغال با توجه به سرمایه‌گذاری‌های صورت گرفته شاهد فضای کسب و کار مناسبی در سطح استان بودیم.

این مسوول با اشاره به میزان تعهد ثبت اشتغال از سوی دستگاه‌های اجرایی استان در سامانه رصد اشتغال، خاطرنشان کرد: اداره کل صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی ۶۰۳، کمیته امداد امام خمینی (ره)، راه و شهرسازی، آموزش فنی و حرفه ای، راهداری و حمل و نقل جاده ای، دانشگاه علوم پزشکی، بسیج سازندگی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، آب و فاضلاب، آب منطقه ای، شرکت توزیع نیروی برق، پارک علم و فناوری، ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهزیستی، آموزش و پرورش، شرکت گاز و صندوق کارآفرینی امید بیشترین میزان تعهد اشتغال مصوب استان را به خود اختصاص داده اند.

مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین با اشاره به فعالیت ۳۲ دفتر کاریابی حضوری و اینترنتی در سطح استان، خاطرنشان کرد: برای امسال نیز از طریق این تعداد دفاتر کاریابی ایجاد پنج هزار فرصت شغلی جدید در سطح استان نیز در نظر گرفته شده است.

کشاورز ترک اضافه کرد: طی سال جاری همچنین فعالیت‌هایی نیز در زمینه ایجاد اشتغال در روستا‌های سطح استان و مشاغل خانگی در نظر گرفته شده تا در راستای هدف گذاری‌های مشخص و تعیین شده نسبت به ایجاد ۲۰ هزار فرصت شغلی جدید در جهت تعهد اشتغال منطقه اقدام خواهیم کرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
باشگاه خبرنگاران جوان

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا