سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

کمیسیون صنایع با برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت موافقت کرد

 اکثریت اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس پس از بررسی صلاحیت، سوابق و برنامه‌های علی‌آبادی با برنامه‌های وزیر پیشنهادی صمت موافقت کردند.

به گزارش ایرنا، مصطفی طاهری در توضیح نشست روز یکشنبه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور عباس علی‌آبادی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: اعضای کمیسیون در این نشست پس از استماع سوابق مدیریتی و برنامه‌های عباس علی‌آبادی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، دغدغه‌های خود و مسائل حوزه صنعت، معدن و تجارت را بیان کردند.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به اینکه در این نشست وزیر پیشنهادی صمت برخی اولویت‌های خود را تشریح کرد، ادامه داد: وزیر پیشنهادی صمت درباره موضوع خودرو معتقد بود که باید به سمت خودروهای برقی و هیبریدی برویم و در بسیاری از کشورها، خودروهای بنزینی یا با سوخت فسیلی شماره‌گذاری نمی‌شود، همچنین علی‌آبادی بر ساماندهی و واگذاری خودرو به بخش خصوصی و کاهش دخالت‌های دولت در این حوزه تاکید کرد.

طاهری تصریح کرد: در نهایت اعضای کمیسیون پس از جمع‌بندی صورت گرفته از مباحث مطرح شده از سوی وزیر پیشنهادی صمت، نسبت به صلاحیت، سوابق و برنامه‌های علی‌آبادی رأی دادند که حدود ۸۸ درصد از اعضای حاضر در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن با صلاحیت، سوابق و برنامه‌های پیشنهادی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت موافقت کردند.

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا